Jump to content

Game of Thrones - zvanični topik o TV seriji i knjigama


Recommended Posts

Je l' zna neko gde ima u Bg-u ili Novom Sadu da se kupi Game of thrones komplet knjiga? Ili negde u Srbiji ako ima mogucnost isporuke na kucnu adresu? :P

Ovo ti je stvarno best buy... Cena je sa carinom, ja sam kupovao preko njih

http://www.bookdepository.co.uk/Game-Thrones-5-Copy-Boxed-Set-George-R-R-Martin-Song-Ice-Fire-Series-George-Martin/9780345540560

a cela sezona je kompletni win da budemo realni

Edited by JoeKerr

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Пи бре, ја мислио сад нешто стварно одрадили... кад оно...

Додуше, схватам усхићење, најзад пустише нешто ван позоришних дасака.

Ок, могло је доста боље, ал ајде, макар мали позитиван корак. Надам се да ће бити више овога, јес да се ради о серији а не филму, али је више него потребно.

Link to comment
Share on other sites

jebote, brue, sve sto si pricao do sad sam uzimao kao legitimni konstruktivni kriticizam, ali ako ti je ovo bio "mali pozitivan korak", onda ja tebe vise ne mogu da shvatim kao ozbiljnog sagovornika.

licno, vise pljustanja krvi i spaljivanja svega po jednoj epizodi od ovoga ne zelim da vidim, ovo je bila gornja granica, i bilo je glorious.

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

Nije los fajt, mada mi je u jednom trenutku zalicilo na obracun OS Ivan Gundulic sa OS Zikica Jovanovic Spanac sa poctka 90-ih :)

Moglo je da se tu doda malo na masovnosti, mada swe pohwale i za seriju i za knjige :tf:

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

meni bas odgovara malo da gledam pozorisne daske umesto masovnih i grandoznih scena. That joffrey, that joffrey.

I svidelo mi se sto konacno dog krene da se razvija kao karakter, jako je zanimljiv.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

dog je car veliki...btw, sto rece neko nije stanis bas toliki baja da krene prvi uz merdevine:)...takodje, koja budala se iskrcava ispod zidina pod dometom strelaca, umesto da lepo ode na neku plazu 10km od grada, napravi mostobran, izgradi opsadne kule i ovnove i jebe im keve:)...to mi je i u knjizi bilo bezveze

spoiler vezan za knjigu!

btw, gde je tirionov lanac:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...