Jump to content

Funky Routes – Guide to House 002 (Guestmix John Deere) [Full with t


Recommended Posts

Funky%20Routes%20-%20Guide%20to%20House%20002%20%28Cover%20500x500%29.jpg

Funky Routes je projekat koji su započeli Alex & Voodoo (ES i BgdGrotto admini) kako bi usmerili ljude na trenutne muzičke tendencije. Ceo koncept seta ima priču i putanju kojom se obraća slušaocima tako da ovo nije samo puko slušanje, već i lekcija, inspiracija i edukacija ljudi koji nas prate. Podržani od Nugel.FM-a i In Sound radia za sad. Ono što smo pripremili je intervju sa srpskim house producentom Nemanjom Mirkovićem aka John Deere. Uživajte!

Funky Routes – Guide to House 002 Tracklist:

^1 Bahlzack - Come follow me (Original Inception Mix) [Comport Records]

^2 Android Cartel - Facelessness (Original Mix) [petFood]

^3 James Talk - Everybody [Great Stuff Recordings]

^4 Danny Serrano & Hector Couto - Mishudi [break New Soil Records]

^5 Danny Serrano & Gonzalez & Gonzalo - That Swing (Original Mix) [Cr2]

^6 Dmitriy Toks - Blow In Deepness (Original Mix) [Made In Heaven Records] + ATFC - Mothership (Acapella) [Toolroom Records]

^7 Jetro - Rely On You [urbana]

^8 Juanmy R - Timbaleando (Original Mix) [bedroom Muzik]

^9 Manuel De La Mare - Talamanca (Original Mix) [Hotfingers]

^10 Coqui Selection - Never Land (Original Mix) [spinnin' Deep]

^11 Sonny Wharton - Where Is Joyce (Original Mix) [Nocturnal]

^12 Copyright - Close Encounter (Original Mix) [Defected] + PQM - You Are Sleeping (Acapella) [Yoshitoshi Recordings]

http://www.facebook.com/funkyroutes

Download Funky Routes - Guide to House 002 / 320k / 57:57 / 132.3 MB

For promos and booking send all inquires to: funkyroutes@gmail.com

liveactcover.jpg

Live Set Tracklist:

1. Logiztik Sounds, Mauricio Duarte – Good Vibes (John Deere Remix) [Rococo]

2. John Deere – Low Taxes [unreleased]

3. John Deere – Atoms [sounds of Earth]

4. John Deere – Deepin [Echoplast]

5. John Deere – Space Sheep [Echoplast]

6. John Deere – Ions [sounds of Earth]

7. John Deere – Beah! [Echoplast]

8. John Deere – Thrillseekers [unreleased]

9. Duca and John Deere – Menthol [Tribal Vision]

10. Aerodromme – The Wired (John Deere Remix) [unreleased]

Download John Deere Promo Live Act/ 192k / 56:59 / 78.2 MB

http://www.myspace.com/johndeeremusic

http://www.mixcloud.com/johndeere

http://twitter.com/johndeeremusic

http://www.facebook.com/johndeeremusic

For booking and production requests mail to: johndeeremusic@gmail.com

EDIT: Ubačen Download Link.

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Ne razumem, jesi ovo 2 posta spojio u jedan ili kako?

Ako je ovo kao jedan show, zašto ste isekli emisiju u 2 dela, prvi ovaj "edukacija" i drugi promo mix? A pritom još uvek ni nema linka za prvi deo?

Zbunjujući je post jako, a moram da iskomentarišem i ove dve rečenice, koje su mi se posebno svidele :)

Ceo koncept seta ima priču i putanju kojom se obraća slušaocima tako da ovo nije samo puko slušanje, već i lekcija, inspiracija i edukacija ljudi koji nas prate.

Baš CEO koncept a? :D Za nekog ko je novinar (a ako samo dobro razumeo ti to jesi), ovo je loše napisana rečenica. Suviše dugačka bez potrebe, a da ne bacam hejt na to što si se iskenjao jako, jer na to imaš pravo naravno :D

a ovoj nedostaje par reči zato...

Ono što smo pripremili je intervju sa srpskim house producentom Nemanjom Mirkovićem aka John Deere. Uživajte!

Pripremili pa će slušaoci imati priliku da čuju u ovom izdanju, ili ste pripremili pa ćete objaviti jednog lepog dana? a i "ono što smo pripremili" ... zar nije lepše i jednostavnije "pripremili smo" ?

I za kraj samo da napišem da mi nije cilj da bacam hejt tek tako(kao što rade neki), iako si to sigurno pomislio već na početku ovog mog posta. JEdnostavno, ja kao neko ko ne sluša ovu vrstu el. muzike, nisam pronašao u ovom tvom postu nešto što bi me privuklo da odslušam ovo. A inače volim tako jednom u 100 godina da čujem nešto drugačije za promenu...

Dakle, ovaj moj post jedna konstruktivna kritika koju ćeš, nadam se, skapirati kako treba.

Edited by BLACK JESUS IS BLACK
Link to comment
Share on other sites

malo me nervira sto ide vise pesama istog autora za redom,ali ok

a to i ne sme.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Heh, kad ne bi pao neki troll ne bi ovo bii RUR. No, svima lepo da odgovorim :)

malo me nervira sto ide vise pesama istog autora za redom,ali ok

a to i ne sme.

Verujem da mislite na 4 i 5 traku iz mixa ali to nije isti izvođač radio, već je isti sarađivao :) S tim što nisam rekao da me nervira kad vidim istog izvođača za redom (ili da to ne sme) - nego jednostavno to je neko nepisano pravilo kog se pridržavaju DJevi. Ako ste mislili na Live Set John Deere-a, pa to je Live Set :D

Ne razumem, jesi ovo 2 posta spojio u jedan ili kako?

Ako je ovo kao jedan show, zašto ste isekli emisiju u 2 dela, prvi ovaj "edukacija" i drugi promo mix? A pritom još uvek ni nema linka za prvi deo?

Zbunjujući je post jako, a moram da iskomentarišem i ove dve rečenice, koje su mi se posebno svidele :)

S obzirom da sam ja imao problema sa upload-om, ovaj post je ostavio moj kolega Alex jer sam mu ja to rekao. Zatim je shvatio da nema sve u full-u nego je to na mom lap-u ostalo i onda je moralo sve da sačeka dok ja ne uploadujem.

Baš CEO koncept a? :D Za nekog ko je novinar (a ako samo dobro razumeo ti to jesi), ovo je loše napisana rečenica. Suviše dugačka bez potrebe, a da ne bacam hejt na to što si se iskenjao jako, jer na to imaš pravo naravno :D

Ovaj tekst je napisan reda radi kako bi ljudi imali čisto uvid u ideju radio show-a. Sa druge strane ja već pripremam sve što će biti vezano za marketing ovog projekta. Za sad je veći focus na muziku :) Da ne pričam da ovaj tekst nije novinski i ja nisam novinar :)

Pripremili pa će slušaoci imati priliku da čuju u ovom izdanju, ili ste pripremili pa ćete objaviti jednog lepog dana? a i "ono što smo pripremili" ... zar nije lepše i jednostavnije "pripremili smo" ?

Ono što je stilski i gramatički lepše ili ispravnije radi novinaru lektor. Uostalom kojot sigurno može bolje da ti objasni proceduru.

I za kraj samo da napišem da mi nije cilj da bacam hejt tek tako(kao što rade neki), iako si to sigurno pomislio već na početku ovog mog posta. JEdnostavno, ja kao neko ko ne sluša ovu vrstu el. muzike, nisam pronašao u ovom tvom postu nešto što bi me privuklo da odslušam ovo. A inače volim tako jednom u 100 godina da čujem nešto drugačije za promenu...

Dakle, ovaj moj post jedna konstruktivna kritika koju ćeš, nadam se, skapirati kako treba.

Hvala na tvom pokušaju da napraviš konstruktivnu kritiku, ali ovo je bilo samo konstruktivno traženje dlake u jajetu. Prosto si omašio suštinu. Ono što treba da te privuče je tracklist-a, a ne text ili cover.

S tim što moram za kraj da istaknem da npr. moj kolega koji ne visi po RUR-u se čisto zaprepastio dozom hejta/trolla u 3 komentara. Prosto nema nijednog komentara koji je vezan za neku pesmu ili sam guestmix, eventualno za intervju i onome o čemu smo pričali.

Posle nije ni čudo što RUR u proseku dobije 2-3 nova člana godišnje koji žele da se uključe u bilo kakvu diskusiju, jer se ljudi prosto plaše komentara ovde :D

edit: typo

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Hvala na tvom pokušaju da napraviš konstruktivnu kritiku, ali ovo je bilo samo konstruktivno traženje dlake u jajetu. Prosto si omašio suštinu. Ono što treba da te privuče je tracklist-a, a ne text ili cover.

S tim što moram za kraj da istaknem da npr. moj kolega koji ne visi po RUR-u se čisto zaprepastio dozom hejta/trolla u 3 komentara. Prosto nema nijednog komentara koji je vezan za neku pesmu ili sam guestmix, eventualno za intervju i onome o čemu smo pričali.

Nije to traženje dlake u jajetu nego jednostavno ti je zbunjujući post i težak za čitanje... Možda delimično i jesam tražio dlaku u jajetu, zato što sam mislio da si novinar, pošto si se širio da si "kompetentan" i slično :)

Al ok, nisi novinar, dobro je.

A sad da prokomentarišem ovaj boldovani deo: Već sam napisao da ne slušam ovu muziku, kako onda da me privuče tracklista-a kad ne znam ni jedno ime sa te liste? pa ček, zar nije poenta ovoga upravo EDUKACIJA?? Aj da pređemo i preko ovoga, odslušao sam prvih 10 minuta ovoga i nigde nisam čuo nekoga ko "EDUKUJE", tipa "ovaj je radio to i to, slušate sada njegovu novu stvar izdatu za blabla", kao što je to recimo lag radio.

I moj prethodni post na ovom topicu nije hejt uopšte, tj. možda i jeste ali sa dobrom namerom, kao što bih ortaku rekao "e ispravi to i to, ovo ti je sranje baš itd..", al eto, opet ispade RUR hejt krivac za sve...

Link to comment
Share on other sites

И мени је искрено било мало смешно то у вези привлачења слушалаца који се упознају са house музиком, а онда следећи одговор како ће то треклиста урадити. Само ми је било глупо да одговорим, сваку критику DJVudu схвата као хејт, а реакције су му такве као да брани свој углед од чопора највећих хејтера света. Можда је то RUR параноја, или је такав заиста не знам.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja to kapiram ovako otprilike

- ekstrovertno si glup (il, aj da kažemo, napadno -- sam tvoj nastup zrači glupošću)

- zbog toga što si ekstrovertno glup, sve više i više ljudi ti govori da si glup

- ti ih čuješ, ali ih ne slušaš, jer su ti ranije govorili da si mnogo pametan

- mozak se hvata za sledeće moguće objašnjenje, a to je da su se svi urotili protiv tebe jer ne mogu da podnesu koliko si fantastičan, i da su zlonamerni kada ti kažu da si glup

- braniš se podjednako napadno

Link to comment
Share on other sites

To je svojevrsni filter, jel posle ovi koji ostanu, zapravo budu zaista dobri članovi :)

i couldnt agree more:)

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja to kapiram ovako otprilike

- ekstrovertno si glup (il, aj da kažemo, napadno -- sam tvoj nastup zrači glupošću)

- zbog toga što si ekstrovertno glup, sve više i više ljudi ti govori da si glup

- ti ih čuješ, ali ih ne slušaš, jer su ti ranije govorili da si mnogo pametan

- mozak se hvata za sledeće moguće objašnjenje, a to je da su se svi urotili protiv tebe jer ne mogu da podnesu koliko si fantastičan, i da su zlonamerni kada ti kažu da si glup

- braniš se podjednako napadno

Voleo bih da popričamo ponekad uživo čisto da vidiš koliko sam zapravo glup i koliko umem svojom glupošću da zračim. Možda se iscimam nekad sa Leškom da banem na neko okupljanje ali se plašim da i to ne ispadne neki moj "napad" na RUR zajednicu kojoj doprinosim od 2004te.

To što ti konstantno loše procenjuješ mene npr. mi je išlo na k. jedno vreme ali sad kontam da si ti jednostavno takav lik i da ja sigurno neću želeti ikada da menjam tvoje stavove.

Ja uopšte ne ističem svoju fantastičnost kao daki možda, ali "ehej" ako ti tako misliš, ok samo cepaj. Smešno je što ja neke ljude sa RUR-a sretnem live i u realnosti oni mene pitaju "Što te ovi ljudi toliko hejtuju, posebno Ivan_ itd.". Šta da im kažem? Osim da je to duga priča. Ti od kako sam napravio jedan lapsus u našem chat-u si me stigmatizovao kao glupana i ok. Živi na svom Olimp-u sa RUR bogovima, ja svakako neću da te uznemiravam, samo batali da hejtuješ mene ovde jer ja ovo radim da bih promovisao muziku koju volim i ljude koji prave ovu muziku - ništa više. Ne vidim da nekom činim loše ovde ili širim moju "glupost" time što sam okačio 2-3 seta kvalitetnog house-a.

@Lucky: Pa i ja verujem da je većina članova ovde super irl jer ne verujem da se isto ponašaju irl kao i na forumu.

@Nigger: Ako ne slušaš ovu muziku, a pritom nisi nešto zagrizao da sad kreneš da je pratiš, prosto ti predlažem da eventualno skineš mix i uživaš u muzici, a ne da se obazireš na manje bitne stvari kao što su pitkost teksta.

@Corey: Prihvatio bih ja ove kritike kada bi one imale koliko-toliko veze sa suštinom ove mini-serije kvalitetnih house mikseva. Pošto meni kritiku daju ljudi koji to ne prate i koje nije briga, a daju je apropo moje ličnosti, onda ne umem baš da "provalim" šta se konkretno kritikuje, osim možda moj imidž na RUR-u?

U svakom slučaju hvala onima koji su uživali u muzici :)

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...