Jump to content

NBA play-off


grb1tj

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mark gasol neverovatan borac,usudio bih se reci da je mnogo cvrsci od paua,sto je i bolje za nba,samo sto nema toliko meku ruku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Alen i Rendolf sabili. Po meni to je bila najbolja utakmica prvog kola, borba, pozrtvovanje, skill, bilo svega da preliva.

Drago mi je da je Atlanta prosla, Orlando ne zasluzuje s onako losim trenerom.

Sad ce svaki mechap na istoku biti vrh vrhova, dok na zapadu navijam za dalas, beat la!, a bice zanimljivo videti duel gasola i rendolfa vs ibake i perkinsa. Sve u svemu, sledecih mesec i kusur bice kvaliteta :)

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Celtics vs. Heat 90:99 [0:1 u seriji]

Ocajna odbrana Bostona u 1 poluvremenu, dozvolili su Majamiju da se odlepi sa 15+ koseva (trojkama Dzounsa (7-5 za 3), 25pts na kraju) i tu prednost su zadrzali do kraja.

Par losih odluka sudija, 2 dosudjene tehnicke Bostonu (na snimku se vidi da nije postojala nijedna) i jedna nedosudjena Dzounsu + izbacivanje Pirsa u zadnjoj cetvrtini.

Rondo/Baby ocajni :( Klupa Bostona za koju se verovalo da ce da prevagne - jednostavno nije je ni bilo na terenu :X

Link to comment
Share on other sites

sudije su po meni odlučile meč, mada je Boston očajno branio prvo poluvreme, čak i drugi deo treće četvrtine kad su prišli na svega par poena. Ipak, to je samo prva, očekujem brejk već u sledećoj i seriju dobijenu sa 4-2

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

istripovali ste za sudjenje, ono je manje vise ocekivano ovako, jeste sranje i sve to ali, sto kaze bionic, videcete sudjenje u Bostonu :)

Rondo je totalno bio van svoje igre, Pirs se vratio u drugom poluvremenu i kapiram da je rekao nesto sto nije trebalo pa je dobio iskljucenje (prethodno je dobio opomenu kad je glavom gurnuo dzounsa), Alen dobar, tako da je poraz odlucila, pored lose odbrane i neverovatnog pustanja onog ludaka dzounsa, slaba partija Ronda

gledao sam poslednju cetvrtinu u Oklahomi i samo Durant je igrao :C, ne moze decko sve sam...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

sto je najgore,stvarno je smesno reci da je durant sam igrao kad je vestbruk dao 29 poena uz fazon skoro deset asistencija,ali taj lik je takav jedan trosadzija,veci i od duranta,odvratni su mi obojica:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...