Jump to content

pričajte


Recommended Posts

osisao sam se na kechinu,sad mogu da nosim moj kabrio kachket

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gde je pesma?

:)

:tf:

on-topik!

- Pao sam pre 3,4 dana onako na stranu tako da su mi lakat i rame bili izmedju mene(kod rebara) i poda (parket) .... i sad me boli kad pokusam da mrdam rame, radim sklekove, ili bilo kako opteretim tu desnu ruku... plus boli onako malo na pritisak kad pritisnem rukom grudni kosh s desne strane ili rebra ispod pazuha tacno... Boli sve manje i manje u principu, al ono.. tripujem se, jel valja ici kod lekara za to ili je rad "posto mogu da mrdam, nisam slomio nista, znaci bice ok " (:?

duleeeeeeeeeeeeee

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

prepešačio sam danas baš mnogo. ceo kej 2 puta, i još malo po plaži.

pred kraj puta skapiram da mi nema novčanika. a u njemu nešto para, vozačka, i lična.

i onda lepo ceo put nazad. sreća pa sam pitao na trafici. neki momak dao radnici. momak nije uzeo ništa iz novčanika a radnica nije htela da uzme pare što sam hteo da je "častim". rispekt im oboma ...

Link to comment
Share on other sites

:tf:

on-topik!

- Pao sam pre 3,4 dana onako na stranu tako da su mi lakat i rame bili izmedju mene(kod rebara) i poda (parket) .... i sad me boli kad pokusam da mrdam rame, radim sklekove, ili bilo kako opteretim tu desnu ruku... plus boli onako malo na pritisak kad pritisnem rukom grudni kosh s desne strane ili rebra ispod pazuha tacno... Boli sve manje i manje u principu, al ono.. tripujem se, jel valja ici kod lekara za to ili je rad "posto mogu da mrdam, nisam slomio nista, znaci bice ok " (:?

duleeeeeeeeeeeeee

nisi slomio rebro sigurno, verovatno si samo rame nagnjecio...mazi fastum gel i kuliraj nekoliko dana...ako ne prodje idi kod doktora:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

nisi slomio rebro sigurno, verovatno si samo rame nagnjecio...mazi fastum gel i kuliraj nekoliko dana...ako ne prodje idi kod doktora:)

Super, jesi ti zato isao na fakultet?

:tf::tf2:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Ko je bre sad pa traktori?

jel moguce imati 507 postova za 15 dana?

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

ja i dalje ne kontam:)

zar te nece samo sjebati view new posts ako imas dva juzera? ono, nisi dva dana palio telefonskog i dodjes i imas milion neprocitanih, a pola od toga su tvoje od gajbe otprilike...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

telefonski je kad oces da pogledas nesto (nemas vremena da gledas sve) i onda se ulogujes i pogledas to nesto i caos

a onda kad dodjes kuci za GLAVNI NALOG, pogledas sve natenane jer nisi sjebao sa bezveznim logovanjem!

(sto ne znaci da ne mozes da se logujes na glavni sa telefona ako pozelis)

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...