Jump to content

Portal 2


Recommended Posts

Čili, brate druže, kume care, Portal i jeste zamišljen tako da ne znaš šta te čeka iza sledećih vrata i sl, tako da slobodno možeš da se okreneš nekom pravo FPS-u koji će te lepo navoditi sa brifinzima.

Sve u svemu, trenutno sam se zaglavio tamo negde, u PM i trenutno pojma nemam kako da rešim ovo što je ispred mene. I upravo je ovo čar Portala, dođeš negde i onda mindfuckuješ ceo dan (van igre) razmišljajući kako da rešiš taj pazl.

Vrhunska igra, vrhunska.

Nigga, pa ja se ne žalim, kažem da mi je to super, samo mi je malo bilo dosadno u početku, ali su dijalozi tu izvadili stvar, ovde dokle sam stigao do propulzivnih i repulzivnih gelova mi je do jaja, jedva sam prestao da igram juče da stignem na poslednji bus, pogotovo kad se gelovi pojave, pa me i boli da pređem deo, već se zajebavam sa njima :D

Kao što rekoh, jedino što me iritiralo je LOADING, mada se navikne čovek posle dva sata.

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

pardon, mislio sam monologe propratnih likova. koji se takođe ponekad upuste u dijaloge.

Ma ne traje ni meni dugo, al smara. Ono pre mi je bilo bolje, kada igraš "bez prestanka" mada to je kasnije ovde u igri neprimetno, jer su veći prostori u pitanju.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

jel bi bio neko ljubazan u kratkim crtama da mi objasni ponetu ove igrice tj zapravo sta se radi sta si ti u ovoj igrici sad sam gledao par klipova an yt al ne razumem nista citam vase komentare pa mi deluje zanimljivo pa kao neko moze da mi kaze sta je tu toliko zanimljivo :D

Link to comment
Share on other sites

U pitanju je logička igra, pokušavaš da prođeš nivo koristeći Portal pušku koja pravi ulaz i izlaz iz portala. I moguće da je Peja u pravu kada kaže da ti se neće baš dopasti :)

Najbolje da probaš keca, pa ako izdržiš desetak početnih "nivoa", možda i ima neke šanse.

Link to comment
Share on other sites

"We have the test results - you are a horrible person. And we weren't even testing for that. Don't let that 'horrible person' thing discourage you. It's just a data point. If it makes you feel any better, science has now validated your birth mothers decision to abandon you on a doorstep."

Link to comment
Share on other sites

odlican humor, ali mozda lagane zagonetke...broj zagonetki je ok, mozda i prevelik jer je krenulo da me smara, ali su sve lagane...bila je jedna koju nisam provalio iz 3 pokusaja i na kojoj sam se zadrzao duze od 4 minuta.

da ne bude da se pravim pametan, prvi deo mi je bio tezi, a ako se uzme u obzir da su ovde uveli i nove momente poput onog plavog sranja koje te nosi, ogledala-kocke, pa onih plavih/belih/crvenih govana, mogli su da smisle i nesto zajebanije

The thing's hollow — it goes on forever — and — oh my God — it's full of stars!

Link to comment
Share on other sites

Igra je totalna pobeda!

Deo posle standardnih testova je fantastican, okruzenje je tako mamojebno predobro da je to strasno :D

Sam finish je onako, prilicno lagan, al dobro, jebemga.

Gelovi, ogledala i svetlosni mostovi su malo zacinili igru, ali osim toga je prilicno standardna mozgalica.

Cak nema ni nekih trenutaka da ti treba ludi skill, tipa da moras da izmenjas 4-5 portala u letu da bi stigao gde zelis, a toga je bilo u prvom delu koliko se secam.

Ne puno ali je bilo.

Danas sam ga skinuo i instalirao u 4, i presao oko pola 2. Obrn'o sam ga za cca 6-7 sati efektivne igre, sto je duplo duze od keca, i to mi je prijalo.

Mada, ako se uzme u obzir koliko sam ga iscekivao, malo je i tih 6-7 sati :\

Ali moram da priznam, Portal 2 je bio Man Vs Mechine, i ingame i IRL.

Zakleo sam se da nema spavanja dok ga ne obrnem, i uspeo sam :]

Jedino sto me je debelo i jebeno razocaralo jeste :

outsong i pretposlednja animacija, ona kad se izlazi na povrsinu.

Tu sam ocekivao tortu :|

On the other hand, cube companion me je odusevio!!!!

Znaci sav sam se raspilavio kad ga je izbacila sa mnom <3

I "Space core" je genijalan :D

Overall 9/10

Ispunio je ocekivanja, ali su puzzles mogle da budu malo jebenije.

Then again, danas se sve pravi da bude lagano, tako da je to to i guess...

Over & aut!

PS (sad mogu da se vratim diablu i CL sorci :P)

Edited by ch1zra

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

I ja sam imao utisak da su zagonetke lakse nego u kecu. Nije iskljuceno da su svi portal1 veterani istrenirali mozak i navikli se na resavanje zagonetki. U onim kasnijim (tezim) zagonetkama sam skontao kako ih jako brzo resavam zato sto maksimalno primenjujem proces eliminacije i gledam sta prvo mora da se radi u kompleksnijim zagonetkama. Dok sam igrao portal 1 nisam toliko dobro razmisljao. Sebe bih bacio u infinite "ZASTO NECE FFS?" loop, i na to gubio najvise vremena :)

Sve ostalo je receno. Naveli ste par citata koje sam ja hteo, i to je to :p.

Watch this topic: yes.

Link to comment
Share on other sites

Trebalo mi je oko.... 5? 6 ? sati mozda, igra je pobeda u svakom slucaju :)

To sto deluju laganije zagonetke je cisto iz razloga zato sto ste igrali keca pa postoji neko iskustvo i nacin razmishljanja :)

& for fun, Portal (kec) speed run world record: Link!

edit: sad kad malo bolje razmislim, u dvojci su sobe vece i preglednije, u kecu je bilo mnogo zbudzenih prostora gde je tesko proceniti dal moze il ne moze :D

Edited by Shalala
Link to comment
Share on other sites

E ajde neka neko od vas sa piratskom verzijom neka pogleda gde tacno idu sejvovi, sad sam reisntalirao win i mogu da pokrenem igru, ali sejvova nema :(

I onda odem u portal 2 folder i tamo nadjem sve sejvove, ali ne rade ? kako to da pokrenem, da l' imaju negde da se prebace tipa po defaultu na C: sto trpa svaka igra ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...