Jump to content

Veliki Brat


Recommended Posts

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dobri ste...

kenja mi se od veliki brat topika i likova koji dolaze i 18 puta naglasavaju u postu kako ne gledaju

ako ne gledas a zanima te kako izgleda jebena mila tokic ukucaj u guglu mila tokic

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Mozete da prdite koliko hocete, vlada je u pravu sto se tice toga. Ljudi hoce da budu kul pa napisu ko je mila tokic a isto vremena im treba da nadju na netu?

Mene licno zabole ko je ona, pa me i mrzelo da trazim na netu, ali mi nije na pamet palo da postujem "Ko je ona?" pored celog imena i prezimena.

Edited by PAKSAO
Link to comment
Share on other sites

ako ne pratis, koji kurac ulazis u topic, a ako te zanima slika treba ti 8 sekundi da je pronadjes na netu

Prvo, meni ne smeta da budem u "nekul" grupi koja gleda velikog brata, trenutno imam obaveze pa ne stizem da gledam tv, cisto to da razjasnimo. Drugo, zadnji put kada sam proveravao ovo nije bio tvoj forum tako da ako je na nekom da me opomene to su mod-ovi, supermodovi itd. Trece, ti i ja se ne poznajemo pa nije lepo da se tako istresas na meni zbog nekih svojih licnih frustracija. Ja sam mislio da udjem ovde s vremena na vreme da vidim sta se desava, kao sto radim za puno drugih oblasti, sve pratim sa rur-a zato sto mi je tako zgodno...

Link to comment
Share on other sites

a znači ti si onaj deda što rejvuje ispred dva tv-a od kojih je jedan matori i pokriven miljeom :)

hahaha nisi me prepoznao bez naochara? :tf:[8D]

realno ljudi...iz lichnog iskustva vam kazem, manite se rijalitija samo zatupljuje, chak iz sprdnje kada gledash sekta ti srche i to malo iq-a shto imash...eto sada ova kroatica ne sme da se vrati kuci i sad ce uzeti srpsko drzavljanstvo i ima da rodi josh 3-e dece shto znachi natalitet ce da poraste! za to je vb dobar! [:p]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...