Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

@Somi

:(

au...smrzo sam se sad...

@Lucky

Pa ni ja nisam cuo losih prica za stila...

zato smo se i zainteresovali...

Cak, prilicno su ljudi zadovoljni sa njim...

Jebem mu mater...

Nista, ide Cecin brat sa nama, a on se ceo zivot bavi kolima....ako nesto ne valja, valjda ce da primeti...

Hvala...

Najbolje je povesti nekog ko se jako dobro razume, motor kao motor je super, ali sve ostalo je na labavim koncima :) Srecno sa kupovinom! :)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@ lesko - haha, pa pade mi napamet iz ličnog iskustva :)) Nisam baš verziran u smislu organizovanja dečjih rođendana ali sam imao više puta prilike da nešto organizujem na brodu u pokretu, a i nekoliko puta sa decom, pa eto radosti i iskustva :)

@ nemke - pa polovan auto je polovan auto, izgleda zavisi kako te ubode.

Link to comment
Share on other sites

Idem da gledam kola...fiat stilo...jel ima neko misljenje?

do skoro sam vozio stila 2002. godiste, za manje od 2 godine sam presao 90000+ i nisam imao BUKVALNO nijedan kvar. lazem, jesam jedan, ispod suvozacevog sedista se raskacio konektor i na bordu mi pistalo uz poruku airbag failure. :) potrosnjom sam takodje bio prezadovoljan, 5-7l.

uvek postoji mogucnost da te zadesi neki krs kao sto somi pominje, ali sta ces, povedi nekog strucnog sa sobom i nadaj se da ces proci dobro. :)

Link to comment
Share on other sites

do skoro sam vozio stila 2002. godiste, za manje od 2 godine sam presao 90000+ i nisam imao BUKVALNO nijedan kvar. lazem, jesam jedan, ispod suvozacevog sedista se raskacio konektor i na bordu mi pistalo uz poruku airbag failure. :) potrosnjom sam takodje bio prezadovoljan, 5-7l.

uvek postoji mogucnost da te zadesi neki krs kao sto somi pominje, ali sta ces, povedi nekog strucnog sa sobom i nadaj se da ces proci dobro. :)

Znaci vise od 130 kilometara dnevno?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

dobar dan drugari!

Idem da se vidim sa nekom devojcicom, poprilicno je kul, moze da bude to krajnje zanimljivo. Posle toga na rodjis, i to radimo na brodu 2 sata koji plovi Dunavom. :D

A veceras u neku stetu, da se napijem kako valja.

Bice ovo kul dan! :)

hahaha, propade mi sad i ovaj dogovor za stetu, tako da sad moram nesto drugo da smisljam. Samo mi jos fali da rodjendan bude katastrofa, i jos ako je moguce da me ne plate za to, pa ce dan biti onako kompletan! :D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stilo je solidan auto. 1.9JTD je odličan motor. 150-200€ ti je servis za svaki moderniji auto (u ovlašćenom servisu naravno). Taj servis se običnpo radi na 15k ili jednom god. Kad kupiš polovan auto, odma promeni sve kaiševe/filtere/ulje.

GL.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

Ја имам Стила 4 године, за сад сам презадовољан (да куцнем у дрво).

Јеби га, куповина половног аута ти је чиста срећа,ја сам мој узео на неком плацу.

До сад нисам имао неких улагања (осим потрошних ствари и можда понека глупост типа "Airbag failure" што рече Скримке, али и то су баш ситнице).

Делови за њега нису скупи, за редован сервис делови (5 литара Селеније WR и 4 филтера - уља, горива, климе и ваздуха) коштају 6200, плус колико даш мајстору (ако не мењаш сам :) ), нек' ти узме и 1300 значи изађе те редован сервис до 7500, што је прилично ок.

П.С. Наравно, подразумева се да не радиш у овлашћеном сервису :))

Edited by Elvis J. Kurtovic

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Znaci odlepio sam danas , jel moguce da pumpe vise ne primaju obicne flase da se sipa benzin u njih , nece cak ni one od 5l za vodu traze neke kantice one prave sa tvrdom plastikom kao zakon je donesen radi necega bla bla bla , svadjao sam se ebo sam im mater , prvo sto sam obisao 3 pumpe od tih tri , dve ne rade ne znam zasto i ta jedna sto radi ona isto nije htela da mi daju da sipam , i sada moram da jurcam kanticu onu da bih mogao da sipam benzin , jer sam dbl i nisam sipao odavno sa rezerve i plasim se da ga upalim i odem do pumpe...koji FAIL ! [|)]

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Uf...

ceo dan cimanja na placevima...

Na kraju, preko veze (ortak ortaka:) ), nasli ford focus TDCI ghia...ima ful opremu...

pregledao ga je covek koji se bas razume, izvozali ga, pregledali sve zivo i bas sam zadovoljan...:)

naravno, treba promeniti ulje i te neke gluposti, ali to bi radio sta god da sam kupio...

hvala jos jednom svima na savetima....

:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...