Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kilinazicar

bio sa ortakom do grada, fazon da izlbejimo i ispricamo se, jer se redje vidjamo zbog obaveza

primao sam vakcinu danas, pa nisam smeo alkohol(jedno pivo se ne racuna, jel tako her dule)

koji cudan osecaj kada zatiltujes jer ne znas koji sok da narucis

Link to comment
Share on other sites

Vrhunski zagovnan poslednji dan odmora, ali vrhunski

Mislim recenica :"pa matori budi posten odmor ti je trajao do petka u 16 po zakonu, a zvali smo te u 16:05" :tf::tf2:

Radice fap kamion ispred ulaza samo da dobijem na lotou, ali definitivno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

e znam da teško da ovde neko zna al ajd da probam, gde mogu da nađem knjigu Scar tissue tj. Žive rane od Entoni Kidisa, pevača rhcpa. knjiga je bila ranije u prodaji samo što je svuda odavno rasprodata koliko mi se čini, pa ako neko slučajno zna bio bih mu zahvalan. ili pak kako bih mogao ja to da poručim iz Amerike? uopšte nisam upućen. btw nema u mesari

http://www.limundo.com/kupovina/Knjige-i-Casopisi/Film-i-Pozoriste-i-Muzika/Knjige-o-muzici/ZIVE-RANE-Entoni-Kidis/2549521

Ako ti treba neka pomoć oko Limunda cimaj slobodno.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jedu mi se njoke :(

Jao, kupis one premija najjeftinije, skuvas.

Pomesas : Pavlaku, senf, zumance meko skuvano, maalo bibera, maaloo origana, susam, soja sos supena kasika

Izmesas i bodes one njoke u sos i jedes i napunis burag lepo za male pare!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hoće li se više završiti ovaj sajam :) Još u ovim halama toliko vruće, da ne mogu da verujem da od ovih para što su "nakrali" narodu na karte i za izlagače i slično nisu mogli da izdvoje neki malo veći novac za instalaciju nekog finog sistema hlađenja. Najdalje što su dogurali je da stave ove folije na prozore što malo "ubiju" svetlost tj. sunce.

Link to comment
Share on other sites

dobar dan drugari!

Idem da se vidim sa nekom devojcicom, poprilicno je kul, moze da bude to krajnje zanimljivo. Posle toga na rodjis, i to radimo na brodu 2 sata koji plovi Dunavom. :D

A veceras u neku stetu, da se napijem kako valja.

Bice ovo kul dan! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

i strudla sa makom posle :D

Idem da gledam kola...fiat stilo...jel ima neko misljenje?

Prevelika mrznja prema tim kolima, da bi se suzdrzao da ne odgovorim :D

Cale i ja smo uzeli pre tipa godinu dana 2003 godiste 1.9JTD standardna prica.

Uzeli smo naravno kod debila koji uvoze polovnjake iz italije, nemacke (cale nema vremena ne zivi u Srbiji)

Brate jebem ja sam sebi mater ako je bio neki deo koji se nije pokvario na njemu,

potrosnja 8 9, trap amortizeri to odma novo nek ti uracuna u cenu, elektronika bullshit,

sugavi auto koliko samo ljudi znam da im se upalio preko noci zato sto su ga terali na pranje motora,

cena je sad u Sapcu oko 3000 3200 na ime kupca, ovako i izgleda super i sve to stoji delimicno momacki,

ali brate friendly advice nikad ali NIKAD :) i da servis neces uraditi bez 150 200e (LOL FIAT)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Idem da se vidim sa nekom devojcicom, poprilicno je kul, moze da bude to krajnje zanimljivo. Posle toga na rodjis, i to radimo na brodu 2 sata koji plovi Dunavom. :D

A veceras u neku stetu, da se napijem kako valja.

Nadam se da nemaš mučninu od vožnje na vodi! A deci dajte da piju što manje, kad vam zaređaju u klonju a klonja na brodovima obično samo po jedna, ima da bude belaja!

@ stilo - Moj dobar drug vozi stila već treću godinu, moram priznati da deluje da je prilično zadovoljan. Nije kukao nešto oko popravki, mada ga ni ja neš'to nisam pitao. Ako te baš zanima javi da proverim. Znam da ga je pazario na novom beogradu na nekom placu koji je recimo iza OMV pumpe odmah ili tako nešto.

Link to comment
Share on other sites

@Somi

:(

au...smrzo sam se sad...

@Lucky

Pa ni ja nisam cuo losih prica za stila...

zato smo se i zainteresovali...

Cak, prilicno su ljudi zadovoljni sa njim...

Jebem mu mater...

Nista, ide Cecin brat sa nama, a on se ceo zivot bavi kolima....ako nesto ne valja, valjda ce da primeti...

Hvala...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da nemaš mučninu od vožnje na vodi! A deci dajte da piju što manje, kad vam zaređaju u klonju a klonja na brodovima obično samo po jedna, ima da bude belaja!

haha, kako ti to pade na pamet. :D

Nemam mucninu, a i pripazicu na klince, hvala na savetu! :)

dobar dan drugari!

Idem da se vidim sa nekom devojcicom, poprilicno je kul, moze da bude to krajnje zanimljivo. Posle toga na rodjis, i to radimo na brodu 2 sata koji plovi Dunavom. :D

A veceras u neku stetu, da se napijem kako valja.

Bice ovo kul dan! :)

Inace, izbaksuzirao sam, odlozilo mi se vidjanje sa tom ribom za sutra, tako da se sad bacam na zavrsavanje nekog rada. Nema veze, i dalje moze da bude superiska dan! :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...