Jump to content

Desire HD ili iPhone 4


coll

Recommended Posts

  • Replies 72
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

navikne se brzo covek, i posle se pita kako je mogao sa manjim telefonima da zivi!

srsly now, hd2 ima skoro pa iste dimenzije kao desire hd i posle 3 dana koriscenja sam se UHODAO

posle 3 dana koriscenja koliko puta si punio telefon ? :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Meni nije bio problem da se uhodam, verovatno zato sto imam veliku karu pa sam navikao da mi je tako velika alatka u rukama.

(in b4 PA TO NIJE BILA TVOJA KARA HAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHA, A I NIJE U RUKAMA NEGO U USTIMA GLUPI VITJA HAHAHA)

I dalje ti ne pada temperatura?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

ortak koji ima hd2 mora da ga puni skoro svakog dana, mozda koristi telefon malo intenzivnije ali opet i dva dana je jako malo, jos malo pa ne bi bilo smisla zvati te telefone mobilnim. Istina sw je super u poredjenju sa nokiom ali moj e52 drzi bateriju 6 dana bez problema. Inace cela E serija je jako kvalitetno uradjena.

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ajd problem sa punjenjem, ne znam sto je toliko problem da ako si svakog dana kuci i svakog dana spavas pored stekera, koliko god bio telefon pun ili prazan prikljucis isti na taj steker. Smatram da je proslo to "nokia 5510, drzi bateriju 2 nedelje lalala", telefoni vise prosto nisu telefoni vec skoro pa portabl racunari. Realna mana Desire HD je sto verovatno ni ceo dan nece izdrzati osrednje drndanje zbog ekrancine. A svakodnevno vecernje punjenje, boze moj

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

imao sam telefon kome je baterija trajala 2 dana i nisam mogao da istrpim torturu koju mi namece ta djavolja sprava :)

ne ozbiljno ,jako je lepo kad mozes da odputujes u drugi grad ili drzavu cak, a da ne razmisljas o tome da li si poneo punjac i u kom je zadzepku. Mozda zivim u proslosti ali meni je i dalje baterija jako bitna stavka, mozda ce se to resiti uvodjenjem onog univerzalnog punjaca o kome pricaju vec godinama :)

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ja se potpuno slažem sa imzom, ali da se ne ponavljam sad, smaram već ljude, ali ovo za putovanje mi se zapravo nekoliko puta i dogodilo, i srećom imao sam telefon kojem baterija traje po 6 dana bez problema i nije mi bio problem. U prvom trenutku me "uhvatila panika" ali sam onda skapirao da sam na putu sigurno manje dana od trajanja baterije, plus preko ni ne zovem toliko ni ne šaljem poruke, tako da je sve bilo ok.

Link to comment
Share on other sites

coll živi u češkoj, neće plaćati srpske cene za iphone.

Ovde me preko firminog ugovora iphone dodje na nekih 360 eura, a desire hd na oko 300, sto je ok cena, mada bez tih nekih dotacija iphone je i dalje preskup gadget :)

Hvala na savetima, najverovatnije cu uzeti iphone u tom slucaju, mada i glaaxy s mi se svidja, pogledao sam telefon danas na vase preporuke, i odlican je, samo sam provalio da nema blic na aparatu! Kako da slikam polugole pijane cehinje onda?:((((

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

lako, uzmi Nexus S [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Sačekaj da ti same donesu slike na svom laptopu :tf2:

vudi nema toga vise, ribe/ziljuse su napredovale ... sad sve slike drze na fb! :)

sad kad razmislim, imao sam jos jedan slican event, ali nisam hteo da stavljam na rur - pomislili bi ste da lazem :tf:

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Ne kapiram baš kako funkcioniše ovaj Up time i Awake time.

Uzeo si telefon pre tipa 14 dana, trećinu od toga ti je bio isključen zato što spavaš, a kada je uključen, aktivno si ga koristio 14 sati - 1 sat dnevno? A od tih 14 sati u razgovoru si proveo 2,24h tj. 10 min dnevno (16%)?

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

Uptime je vreme od poslednjeg gasenja i paljenja telefona, a awake time je koliko je van standby-a za to vreme bio. I jedno i drugo su sati, a ne dani.

Sto ce reci da sam ga upalio zadnji put pre nesto vise od 8 dana i da je za to vreme bio van standby-a tj aktivno koriscen nesto malo manje od 2h dnevno.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...