Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Ovo je rushevina starog krova :) radio sam na gradjevini,kao fizikalac,preko leta 40 dana , za 20 evra dnevnicu sa jos dva druga iz kraja i gimnazije,nadogradjivali smo 5 sprat na zgradama na okretnici 23(Karaburma).Bilo je zanimljivo , zamalo da poginemo par puta,naucio sam dosta prakticnih stvari , prevazisao strah od visine ( prvi dan sam morao da se popnem na 5 sprat preko skele [xx(] ),od plate kupio lap top i platio ekskurziju :) nadam se da nikad vise necu morati da radim ovo

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

U bre, pa što bi bilo strašno što radi na građevini? To je standardi vid poslova preko omladinske - građevina, magacini, tako te fizički poslovi stvari... i to je "ok" upravo za ovakve stvari kao što trebaju čoveku, ekskurzija + šta god "sezonsko".

Link to comment
Share on other sites

magacin je totalno nesto drugo

za gradjevinu pre svega trebas biti obucen a i trebas imati odgovarajucu opremu (koju niko nema), pa sam je rekao covek da umalo nije poginuo par puta :)

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

za gradjevinu pre svega trebas biti obucen a i trebas imati odgovarajucu opremu (koju niko nema), pa sam je rekao covek da umalo nije poginuo par puta :)

... a da ne pricamo o betonskim slinama, pogotovo kad radis u ovakvom nekom shutu

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja bas mislim da je dobro sto je radio na gradjevini. Upekne sunce(ako radis preko leta naravno) radis od jutra do mraka, crknes kao konjina i na kraju dana dobijes neku pisljivu dnevnicu. Ali posle kad znas kako je tesko zaraditi i tu pisljivu dnevnicu naucis da cenis neke stvari koje dobijas mnogo vise.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...