Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Koja si životinja jebote.

Mada ne znam čemu sva ta hemija i kurci jer ćeš da se izduvaš k'o balon kad staneš sa tim. A možda i ne, šta znam.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

to zavisi najvise od ishrane, ponavljam i ovde, dosta ljudi uzimajuci neki suplement smatraju da je to to i da ce se od toga "napucati", a to je samo DODATAK ishrani, dakli ishrana je i dalje na prvom mestu...posle kreatina se najvise izgubi na snazi, al ako je ishrana bila dobra, malo ce se izgubiti na kilazi i to tek posle odredjenog vremena i pod uslovo da se prestane trenirati...uglavnom, kako god vise je nego pre uzimanja :D

ja sam iz sprdnje stavio one suplemente, koji su mi dosta pomogli, ali dobra ishrana, dobar trening i dobar odmor je 80% posla, ovo ostalo je samo da te pogura malo :)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja sam iz sprdnje stavio one suplemente, koji su mi dosta pomogli, ali dobra ishrana, dobar trening i dobar odmor je 80% posla, ovo ostalo je samo da te pogura malo :)

This.

Jak i uporan trening, uz dobru ishranu i puno odmora i to je to. Čak ne mora ni teretana za neki regularno mišićav izgled. Zgibovi, propadanja i sklekovi su sveto trojstvo za dobro razvijen gornji deo tela. Doda se tome trčanje i neke vežbe za trbušnjake, te kvalitetno hranjenje mišića (mlečni proizvodi, ribe, piletina, plazma, banane...), i nema da se brineš za formu i figuru.

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro ja vec hodam ali izbegavam da se mnogo oslanjam na nogu, istogao ligamente i nisam nista slomio, mada cu da snimim u ponedeljak cisto da budem siguran.

Ko za kurac nikad tezi nisam bio i u doskoku liku stanem na patiku i cao zdravo o/

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

ja sam zbog istegnutih ligamenata (kasnije se ispostavilo i zbog preloma) nosio gips 3 nedelje

isto kao ti, mogao sam da hodam ali kad sam otisho da snimim skontali su da imam i naprslu kost pride :D

nemoj da se zezash s tim

na terasi se spasi

lesli se vraca kruci

Link to comment
Share on other sites

must resist, can't stop... eating

IMG_2649.jpg

Keva car zna da obožavam snikers, pa ima naviku da mi ga često kupuje. E sad, pošto ja uglavnom nisam u Jagodini, ona tu naviku zadržava, pa kad god dodjem gajbi (jednom u mesec dana) čeka me 20-30 čokoladica :DDD

Edited by śavke

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Dobro ja vec hodam ali izbegavam da se mnogo oslanjam na nogu, istogao ligamente i nisam nista slomio, mada cu da snimim u ponedeljak cisto da budem siguran.

Ko za kurac nikad tezi nisam bio i u doskoku liku stanem na patiku i cao zdravo o/

'De si Rambo?

Kad sam ti reko pre 5 dana da snimiš a ti: "Ma jok, zarašće" :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...