Jump to content

MAGICKA


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne zelim da podrzim steam a ne mogu da ga zaobidjem

nista igraj onda krekovanu igru jer neces da podrzis stim za njihov udeo u 800 din a posle kukajte kako su developeri sranje kako su igre sranje kako je pc sranje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

steam samo distribuira igru preko neta, a s obzirom da nema izdavaca, mislim da gro tog novca odlazi razvojnom timu koji je izdao igru,. jer sam distributer ne uzima puno love. tako da ono, platite ljudima.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Steam se daleko manje ugrađuje u cenu igre nego retail distributeri (za pantu, ono što dođe na DVD-u u kutiji), ne vidim problem. Ako ti i nekad dokurči Steam kao Steam, ima nekoliko loadera koji od Steam igre naprave standalone izdanje, gde je tačno problem?

Link to comment
Share on other sites

pa nece da steam uzme 5 dinara od tih 800. decko je anarhista, ne voli velike sisteme.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Steam me je jednom opasno smorio i rekao sam da ga više neću imati u mašini nikada.

Igra sa Steam-a igram samo ako imaju non-Steam varijantu.

Takođe izbegavam sve vidove DRM-a.

U poslednje vreme sam kupio par igara, sve na GamersGate-u i sve bez DRM-a.

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

steam samo distribuira igru preko neta, a s obzirom da nema izdavaca, mislim da gro tog novca odlazi razvojnom timu koji je izdao igru,. jer sam distributer ne uzima puno love. tako da ono, platite ljudima.

ne razumem...magicka kao igra svakako ima svog izdavacha koji je paradox...ovo svakako nije indie igra u pravom smislu tog pojma

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da toliko ljudi hejtuje Steam. Prvo, omogućava ljudima da na "lak" način objave igru na prodaju, što svojevremeno nije bilo tako jednostavno, a drugo, sve igre su ti u "oblaku", i možeš da ih instaliraš na bilo koji komp gde god se nalaziš, što je meni kul feature.

Link to comment
Share on other sites

ne razumem...magicka kao igra svakako ima svog izdavacha koji je paradox...ovo svakako nije indie igra u pravom smislu tog pojma

sori, mislio sam da je samizdat varijanta. e, pa u tom slucaju najvise ide izdavacu :D

The game was developed by eight students at Luleå University of Technology in Skellefteå, Sweden

lol tamo je trebalo da idem na master

Edited by Kung Lao

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Nisam znao da toliko ljudi hejtuje Steam. Prvo, omogućava ljudima da na "lak" način objave igru na prodaju, što svojevremeno nije bilo tako jednostavno, a drugo, sve igre su ti u "oblaku", i možeš da ih instaliraš na bilo koji komp gde god se nalaziš, što je meni kul feature.

aha znachi kad kazesh sve igre su ti u "oblaku" zapravo oces da kazes, minimalan broj igara ima steam cloud :D?

Link to comment
Share on other sites

nisam te razumeo baš šta si hteo da kažeš, ali ono što sam ja hteo da kažem je sledeće.

Logujem se na steam od kuće, kliknem na HL2, downloadujem ga i igram.

Odem do redakcije, logujem se na steam, kliknem na HL2, downloadujem ga i igram.

Ne nosim diskove, ne ukucavam cd-keyeve, samo skidam sa neta. Mislim, eto, to :)

Link to comment
Share on other sites

Super su jer imaju stalno neke akcije i sranja, baš svašta može da se nabode za relativno male pare. Sranje su jer dl verzije igara naplaćuju kao i izdanja u kutiji što turiš na policu :(

I glupo je što si stalno vezan za Steam u slučaju igara koje se inače mogu nevezano kupiti od njih.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...