Jump to content

Montevideo Bog te video


Recommended Posts

'Ajde bre više rišeljeovci, duvajte ga! [:D]

Al' ozbiljno sada u čemu je jebeni problem, što sam konstatovao (iz kontakata) sa voodoom da je izuzetno fin momak, a da je jedna od milionskih žrtava kontinuiranog zločinačkog ispiranja mozga ovog naroda? I još to nisam jedini ja konstatovao, niti to implicira da su takvi ljudi glupi, itd... Ljudi postanu svesni toga čistim srećnim spletom okolnosti, a ne pameću. Odosmo u UPT...

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Al' ozbiljno sada u čemu je jebeni problem, što sam konstatovao (iz kontakata) sa voodoom da je izuzetno fin momak, a da je jedna od milionskih žrtava kontinuiranog zločinačkog ispiranja mozga ovog naroda? I još to nisam jedini ja konstatovao, niti to implicira da su takvi ljudi glupi, itd... Ljudi postanu svesni toga čistim srećnim spletom okolnosti, a ne pameću. Odosmo u UPT...

Tebe je taj splet srećnih okolnosti izgleda zaobišao. :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

'Ajde bre više rišeljeovci, duvajte ga! [:D]

Al' ozbiljno sada u čemu je jebeni problem, što sam konstatovao (iz kontakata) sa voodoom da je izuzetno fin momak, a da je jedna od milionskih žrtava kontinuiranog zločinačkog ispiranja mozga ovog naroda? I još to nisam jedini ja konstatovao, niti to implicira da su takvi ljudi glupi, itd... Ljudi postanu svesni toga čistim srećnim spletom okolnosti, a ne pameću. Odosmo u UPT...

-problem je sto uzimas svoj stav za cinjenicu

-problem je sto ne dopustas drugima mogucnost da su u pravu

-problem je sto ti zapravo ne znas koji su vuduovi razlozi za takav zakljucak

-ovim menjas temu, ja ne znam dal ti to radis namerno ili ne umes da diskutujes, ja sam prokomentarisao tvoj odnos sa diskusijom i sagovornicima, a ti pricas o tome kakav je vudu i dalje

-okej, nista meni to nije strasno niti me pogadja, samo sto onda dodjes sa tripom "u cemu je problem" i krstis se okolo u cudu, ja ti kazem u cemu je problem, ti sedis na usima. i sutra ces opet to da kazes i flejmovace te ljudi i ti ces to pripisati razlici u misljenju ili opstoj ignorantnosti ljudi (sto je logicka greska - mozes ti da budes aktivni pedofil, ja cu s tobom razgovarati konstruktivno i to o seksualnim porivima ako oces, ako i ti budes tako razgovarao).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Komotno mogu reci da je Montevideo jedan od jacih srpskih filmova ikad(ne racunajuci velikog Batu Stojkovica i stare komunisticke vrh komedije)a i jos su mi kolege ucestvovale na filmu i imam info da je atmosfera na snimanju bila sjajna.Drugi deo bice jos bolji(pogledao sam neki sirov materijal)a kontam da ce i serija biti odlicno izdeljena.

Elem mozda ste mogli da pogledate "Sisanje"...meni je sasvim ok.

Gospode boze, kako okarakterisa covek sve zrtve i protivnike i borce protiv komunizma. Kakva propast jebote

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ga ne dotice jer o istom zna iz prica jer je bio u caletovim mudima kad je isti bio aktuelan. Kao ranija pricao o Hrvatima i Albancima. O jednima je cuo a za druge je bio tu pa su mu prvi cool a druge bi palio. Znaci, samo sve sto napise stavis u kontekst godina koje ima i batalis dalju raspravu.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Zato sto ga ne dotice jer o istom zna iz prica jer je bio u caletovim mudima kad je isti bio aktuelan. Kao ranija pricao o Hrvatima i Albancima. O jednima je cuo a za druge je bio tu pa su mu prvi cool a druge bi palio. Znaci, samo sve sto napise stavis u kontekst godina koje ima i batalis dalju raspravu.

Sta je s tobom?

fire.jpg

Link to comment
Share on other sites

Nešto me nije bilo ovih dana, sad baš gledam šta se promeće ovuda po forumu i vrh mi je kako ste se oko toga kakav je film i uopšte tematike oko istog dohvatili nečeg desetog.

Nisam gledao film, niti planiram, kažu ljudi da je ok, dal je to stvarno tako, ne znam, ali znam da svako ima svoje mišljenje, kakvo god da je, takvo je kakvo je i ne treba ulaziti u sitna crevca istog, sem ako neko nema jaku potrebu da se objasni, što opet ne treba uzimati odmah na zub i za zlo. Iskreno, ja domaće filmove ne gledam od ...odavno, mislim da su Točkovi poslednji domaći film koji mi je bio ok, sve posle toga što sam gledao ili propratio kroz marketing i opštu famu, mi je uglavnom izazivalo negodovanje i nedozvoljavanje da me neko smara sa filmovima kao što su npr. Zona Zamfirova, itd jer me prosto ne zanima. Pogotovo što današnje glumce stvarno ne cenim. Zašto ovo kažem sve, pa da bih dodao na to da se ne javljam da kritikujem film koji nisam gledao, mada imam jake predrasude prema domaćem filmskom/tv stvaralaštvu (hvala Šotra, hvala Kusturice i ostali). Samo se javljam da okritikujem bespotrebno prozivanje bilo koga ovde, nekome se gadi himna trenutak, nekome ne. Neko je nacionalista, jer misli da voli Srbiju, neko je svetski čovek, jer voli svet, a nekoga boli dupe, i jednostavno bivstvuje.

I da, Bata Stojković je car i bog i batina i filmove koji su se snimali dok je on bio u usponu su bili svetskog ranga, čega danas kod nas nikako nema, sem ako film nije o nekoj velikoj nesreći, depresiji naroda ili slično. Mislim da je ovde nemoguće snimiti dobar film, oslobođen nekog glupavog tereta kao što je naci nota ili neka slična ljigavština. Voleo bih da verujem da su uglavnom za to najviše zaslužni milion i jedan sponzor filma, nego sami autori, režiseri i glumci. Mada nekako znam da to nije tako.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Film mi se bas svideo, iako nemam dodirne veze sa fudbalom i jos manje ga pratim.

Kao sto su ljudi vec rekli, film je kao neka lepa prica koja te ogreje dok je citas, ima neku toplinu.

Skoro da moze da se oseti taj duh starih vremena, kad su ljudi stvarno voleli, da li fudbal ili drzavu svejedno, kad su ljudi bili majstori u onome cim su se bavili, opet dal' fudbaleri ili krcmari itd. Tog duha danas nema, ili se nalazi veoma veoma retko.

I stvarno ne znam kako su uspeli neke psovke da naprave tako smesnim, u par scena glumci tako socno opsuju, onako od srca, da jednostavno moras da se pocepas od smeha =)

Znam teorijski da to ne bi trebalo bude smesno, ali sam se i dalje smejao na te scene.

10ka od mene, stvarno nisam ulazio u razmilsjanje da li su ok himna, kralj ovo ono, vec sam gledao kao neki crtani film kad sam bio mali, gledao i uzivao.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...