Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Ima neke sigurice danas, City, Arsenal, Malaga, Barca, Valencia, Dortmund. Sta mislite?

Malaga, Valencia, Dortmund i Arsenal i nisu baš tolike sigurice.

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Arsenal, pre bih igrao neki hendi ili X2 na QPR, Arsenal je roflkopter trenutno.

Lil, isto bih igrao X2, Valensijen dobro igra u poslednje vreme i ne bih nikako rizikovao 1.6 na Lil.

Anderleht bih igrao GG samo zato što su igrali LŠ sad.

Betis GG3+, biće goleade :D

PSG bih ispratio 1.5. (znam, znam, kletva prvi vs poslednji etc.)

Mogao bi ovo da ispratim, mada cisto sumljam da ce milan da dobije, ali sam siguran da city oce.

Edited by towerrr
Link to comment
Share on other sites

evo i od mene:

Nojstrelic - Lokomotiva Lajpcig 1- bolja forma domacina, gosti su bulja

Aston Vila - Noric 1 - odma mi bio fiks cim sam video parove, mislim da je ovo fiks dana

Osnabrik - Haleser 1 - forma na strani domacina

Burghauzen - Stutgart II 1 - mozdaeo... bolja forma domacina

Oberhauzen - Bergis 1 - guramo ih nazad u 3. ligu, gosti su smehoteka

Obernoj. - Volfsburg II 2 - po tradiciji i po formi dvojka

Vimbldon - Gilingem GG - dosta slabe odbrane i jednih i drugih

Betis - Valensija GG - po nekoj tradiciji bi trebalo, a vidim i viktor se slaze!

Srem - Crvena zvezda 2 - AE!

Edited by manager
Link to comment
Share on other sites

glup je po mom misljenjui sav taj trip oko rur kletve,mislim okej je kao fora za neku intertnu sprdnju ali malo je preterano,vica je carski ubo gg na primer :D potrefilo se da je dobio dva glupa zuta kartona i jebi ga,moglo je i gore biti sta je sve guzan odbranio :D

Link to comment
Share on other sites

To zbog Aston Vile kazes :/

Meni tiket za sada ide HAHAHAHA kako se tripujem, bojim se da napisem jer imam osecaj da ce dortmund primiti gol dok budem pisao :D

uglavnom, ajmo bre drzite se junaci, 10 parova sam odigrao IDE IDE IDE :))

edit: recite mi da ima nade, West Hem gol da da

west hem zna i moze, na west hem sve ribe se loze AJDE DAJTE GOOOOOL

necete dati gol zar ne?

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

soton je svim jacim ekipama dao gol, tako da je bolje igrati gg, gg3+, nego cistu dvojku

servet - grashoper poslednji protiv prvog, usao je juce psg, ovo danas jednostavno mora da proda :)

bolonja igra tvrdo gajbi, ali inter ima sest pobeda zaredom u svim takmicenjima 0-2, mozda cak i dvojka

everton - pul, zna se kako pul igra derbije, everton je bez pienara (crveni karton), felaini je jos pod znakom pitanja. al opet, liverpul bas igra lose, licno se ne bih zaletao ni na keca, ni na dvojku, pre bih igrao x :D al ova tekma mi je za preskakanje, eventualno bih igrao 2-3 gola, ili vec pomenut x

i na kraju celzi - junajted, licno mislim da tu nema keca, iz prostog (a i glupog) razloga sto jednostavno mislim da ne mogu vise. igraju lepo i mata i hazard i vecina tima, ali isto tako imaju srece (proslo kolo, tothemu ne igraju dembele i bale + svi oni promasaji gilfija...), bas mislim da ce da im se vrati i da ce cak cista dvojka uci

sa ostalim se slazem ili sam ravnodusan!

ni sa juveom se ne slazem, zaboravih. al to se valjda podrazumeva posle one nase rasprave za juve :)

Edited by alfy

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...