Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Kopenhagen v Galata 1x

Juve v Real GG3+

Sociedad v Man. Utd 2

Olimpijakos v Benfika X

Plzen v Bajern 2&3+

PSG v Anderleht 4+

200 > ~12k

  • Upvote (+1) 2

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

daj neko obrazlozenje!!!

 

 

FK Kopenhagen - Galatasaraj - 2 - ovde vise igram protiv bednog kopenhagena.. mada turci imaju opasnu ekipu, ali su turci :D
 
Juventus - Real - 2-3 - nije mi to taj real, mozda mi je i pre kec nego dvojka, u fiksu mi je X
 
Mančester Siti - CSKA Moskva - 1-1&3+ - mislim da se ovo ne dovodi u pitanje.. dosta i golova, mozda im cska mune jedan
 
Olimpijakos - Benfika - GG3+ - ozbiljan je olimpijakos, ima onog grka u napadu koji je u opasnoj formi, lepo igraju, ali mislim da ce benfika dati gol, ali kec u fiksu
 
Pari Sen Žermen - Anderleht - 1-1&3+ - jebiga :D posle 0-5 dolazi i 4-1 :D 
 
Real Sosijedad - Mančester Junajted - 2 - uuuuuuuuuuf, opasno zajeban par.. sosijedad je klasicna ekipa iz ovih top liga koja udje u ligu sampiona i onda te sezone ispadne iz lige ili bude ocajna u ligi. nemaju oni taj fond igraca da isprate sva tri takmicenje (racunam i kup) tako da ne mogu da isprate taj ritam sreda/subota... dvojka na neko iskustvo mancestera u evropi...
 
Viktorija Plzenj - Bajern Minhen - 2-2&3+ - jebiga i ovde, kao psg i siti, ali prodace neko od ove tri ekipe, ne igrati sve tri!!! :D
 
Šahtjor - Bajer Leverkuzen - 1&GG - meni je ovo kec iako sahtjor igra bedno na pocetku ove sezone.. jaki jesu kao crna zemlja ali nikako da se zaigraju, a sa druge strane lever igra bas lepo i do ovog kiksa protiv braunsvajga za vikend bili su izuzetni.. proverio sam da su odmarali igrace, napadace, protiv braunsvajga, tako da ce veceras biti odmorni.. probati golove, ali je mala kvota 
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Sosijedad - Utd 2 ( 2i T22+ ) - Mislim da ce smradovi da iskoriste ovu priliku, iako je Sosijedad neugodan, njima su ova tri boda preko potrebna i verujem da ce dati domacinu makar 2 gola i poboljsati poziciju u grupi pred rasplet. Dupla pobeda je 9 kvota, tako da ako gadjate nesto ludo, ovo je odlicna sansa.

Kopenhagen - Galatasaraj - kao sto rece kolega iznad, ipak su to turci, ali oni ovde takodje moraju ovde po 3 boda i ni po sta drugo, znajuci kakav im je raspored do kraja grupne faze, + ako Juve veceras ne dobije , mogu biti u finoj prednosti sa 3 boda ovde 

Sahtjor - Leverkuzen - ovde mi moj kladioncarski "osecaj" govori da je veoma moguc neresen ishod pa sam odabrao sigurniju opciju, x poluvreme ili kraj, fina je kvota 1.75, a na optimisticnom tiketu X-1 @ 4.90

Juve - Real - jos u prvoj utakmici sam igrao 0-2 ali me jebena Kristina ujebala otvaranjem utakmice u 4-om minutu. Na stadionu Juventusa mi je ovo jos izvesnije, Juve ne sme da rizikuje da primi gol a ici ce po 3 boda zbog trke sa Galatom, tako da ocekujem da zabari standardno zatvore ( naravno zavisi  koliko se tu oni pitaju :)) )  Plus, veoma dobra kvota 0-2 je 2.30

Ostale utakmice i ne vredi igrati, prejadne su kvote, doduse tu je Oly-Benfica ali tu stvarno ne znam sta bih gadjao ...

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

Jedan matorac u BalkanBetu je sedeo pored mene i svaki sekund mi je pokazivao 2 tiketa  "vidi, vidi, mrtva gala". Inače, matorac je ub'o sve i svašta

Bajern x-2

Real x-x

Šahtjor x-x

Junajted x-x

Olimpijakos 1

Siti 1-13+

I na tiketu je čekao još galatasaray X za 80 i nešto hiljada. Sva sreća pa je stavio sistem 4/5 i uzo je bednih 2,5k.

(Na drugom je odigrao iste parove bez sistema)

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Samo opušteno.

rln

 

Napoli 1-13+

Čelzi DW(dupla pobeda)

Milan g1+

Atl.Madrid 4+

Ajax 0-2

Arsenal PPX

Bazel PPX

  • Upvote (+1) 2

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

za danas :

 

Chelsea-WBA kec & t1 2+  1.47 mora Chelsea da dobije , izgubili su proslu od Njukasla u gostima.. sad je vreme za izvlacenje na svom terenu... pre par dana su odvalili Shalke na svom terenu pa nema razlloga da ne odvale i slabiji tim tj. WBA

 

Menhengladbah-Ninberg kec 1.55

Domacini su favoriti , odlicno igraju na svom terenu ... u dobroj su formi , igraju protiv Ninberga koji zauzima trenutno poslednje mesto na tabeli..

 

Real Madrid - Real Sosijedad GG 1.70

Real Madrid ima efikasan napad ali odbrana nije bog zna sta. Primili su dosta golova ove sezone , a sada razlog vise jer nece igrati Koetrao,Marselo i Ramos na ovom mecu zbog manjih povreda. Sosijedad je okej tim , efikasni su u napadu i mogu bez problema da postignu jedan gol..

 

Wolfsburg-Dortmund dvojka 1.70

U dobroj su formi i jedni i drugi , Dortmund jeste blagi favorit u ovom mecu ,na kom bi trebalo da sve prsti od golova (3+ , 4+) .. ali po mom misljenju Dortmund mora da dobije ovaj mec kako bi odrzali korak sa Bayernom koji danas ima laksi posao protiv slabasnog Ausburga... Za Wolfsburg nece igrati par prvotimaca , povredjenih igraca ( izmedju ostaog Diego - najbolji strelac ekipe) .. tako da je dvojka onda jos realnija... 

 

I za kraj PSG-Nica , kec bi mogao da se doda na tikete cisto da poveca kvotu (1.25) Nica je zaista ocajna u gostima , Kavani i Thiago Silva su se oporavili od povreda i konkurisu za ovaj mec .. mislim da ce ovde doci 3-0 bez ikakvih problema. :D

Edited by stefanm
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

videh to, ali se i gojas bori za kopa libertadores, bole njih patka sto se ovi bore za opstanak, ima jos 3 kola posle ovog pa neka traze na drugom mestu bodove za cupanje... 

i sam znas sta se treba igrati u ovakvim slucajevima, gg!

 

u svakom slucaju gl ako si igrao

 

aj kada sam vec tu, sto ne probati sledece

http://www.follwr.com/betting-tips/4509-ferencvarosi-tc-tatabanya-13-11-2013-18-00
Link to comment
Share on other sites

 

videh to, ali se i gojas bori za kopa libertadores, bole njih patka sto se ovi bore za opstanak, ima jos 3 kola posle ovog pa neka traze na drugom mestu bodove za cupanje... 

i sam znas sta se treba igrati u ovakvim slucajevima, gg!

 

u svakom slucaju gl ako si igrao

 

aj kada sam vec tu, sto ne probati sledece

http://www.follwr.com/betting-tips/4509-ferencvarosi-tc-tatabanya-13-11-2013-18-00

ima jos 4 kola posle ovog ali se slazem sa tobom u potpunosti :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...