Jump to content

Kladionice #3


Lucky

Recommended Posts

Danas sam napokon zaboo nesto. Zaboo sam Crnu goru u live-u kad su gubile jedan pocetkom drugog poluvremena na kvotu 1.95(uplata 1500), PAO live kad su gubili 2 razlike krajem prve cetvrtina na 1.95 na 1200 i zaboo Ritas bh1 na 2000.

Za nocas sam odigrao tri NBA: Minesota vs Klivlend bh1 (1.30)( smatram da se Klivlend raspada bez Irvinga, ocajni su kao gosti i kapiram da ce ih ovakva Minesota dobit), Atlanta vs Vasington bh1(1.15) ( kapiram da ovo ne moram da objasnjavam) i Juta vs Toronto 1.35) ( Juta je klasicna domacinska ekipa vec dugi niz godina, pa tako i ove a muceni Tornto mislim da ima 1-11 u gostima). Ukupna kvota u Mozzartu je 2.02 , stavio sam 1600.

Link to comment
Share on other sites

Ekscelsior poluvreme 1:1 kraj 1:1. Mrzim kada cekam celo poluvreme gol i izduvam. I najverovatnije samo na to padam kako stoje stvari. Glupi kolonizatori.

Na Herakles sam mislio :D

Posto sam za danas dosta pisao, samo cu linkovati ka blogu

http://volimopare.blogspot.com/

Edited by ArktickaLubenica
Link to comment
Share on other sites

dadoh caletu danas da mi uplati kad je vec izlazio nisam hteo po kijametu da izlazim kad ne moram,ja sve lepo ispratio,i gg lids i hertu kad dolazi on i tad shvata da nije uopste uplatio :D

da ispunim dnevnu kvotu odem na lajv i eto srece

na 200 odigrao

qpr daje sledeci gol kad je bilo 1:0

celsi isto to kad je bilo 1:0

bajern kad ej bilo 0:1

dortmund kad je bilo 1:2

kvota 9.4

i eto doslo sve(uz srecu do duse,penal celsi penal dortmund a ne zna se ko je bedniji bio)

edit

došli su i lids i šefild inače!:D

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...