Jump to content

Dead Space (1) neće da se instalira


Lucky

Recommended Posts

Definitivno nešto nije u redu sa tvojim loadingom. Verovatno ti se nakon tako kratkog učitavanja ne učita sve, i onda nemaš sve teksture, a moguće je i da ti se učitao znatno manji broj protivnika po nivou, što bi objasnilo i to kako si tako brzo završio igru.

Link to comment
Share on other sites

By default vsync uses double buffering, which means the GPU has to sit idle after it finishes drawing each new frame to the back buffer while waiting for the refresh to be completed from the front buffer, hence the lag you notice. Triple buffering reduces that latency by allocating memory to store a frame while waiting for vsync, so the GPU can continue rendering as it does when not using vsync and potentially produce a newer frame in time for the next vsync. You can use D3DOverrider which is included with RivaTuner to force triple buffering D3D applications.
Link to comment
Share on other sites

Taj problem je igra imala od kako je izasla jebem ih u dupe.

Neciji komentar je bio:"Ma to su namerno stavili tako,posto nosis tesko odelo da imas pravi filing" ;)

I meni ucitava za par sekundi.Ja sam igrao onaj rip.

Naravno da se koristi samo plazma kater...ja sam lupio save prvi put kad sam igrao na jednom mestu pored prodavnice,bencha pred kraj igre i onda isprobao sva oruzija.Kater je majka,rail gun dobar jer moze da sasece vishe neprijatelja odjednom,ona testera je ok vizuelno,rifle je dobar kad se nabudzi skroz,ostala oruzja su meh.

U igri su me najvishe smarali oni mali jadnici kad mi se nakace kao drkaj E,dok ih zbacis ode hp [:D]

Poginuo sam jednom od njih i jednom kad sam pretrcavao preko broda...spicio me kamen jer sam preforsirao trcanje.

edit:lazem...umro sam i 2 puta na onaj mrtvi energetski zrak sto izlazi iz zemlje,ne pazim kuda hodam ;)

Edited by Katsu

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja pređoh, oko 9 sati mi je ukupno trebalo, na mediumu.

Vođen savetima ovde, i ja sam koristio samo kater, zbudžio ga na maks, kao i odelo, i to je to. Doduše kad sam naišao prvi put na onog tenka nisam mogao da ga srokam katerom (?) pa sam kupio bacač plamena i onda mi je on ostao do kraja igre, pa sam ga koristio s vremena na vreme.

Jedino nisam nešto impresioniran završetkom, ne znam ni sam šta sam očekivao kad je osnovna ideja igre da se pobegne sa planete, ali nekako dal' mi je suviše kratko trajao taj završetak, šta li ... ne znam ni sam.

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga ovaj što se "pretplatio" na topic.

To sam sve radio ... nisam pucao na njega spreda nego odazada, i to kad krene od mene (a ja kad odem na stepenice). Pa onda i kad se napravi u onu "kuglu" tj. kad se sakrije opet mu priđem iza leđa i pucam, ali prosto nije radilo. Katerom sam istrošio jedno 100 municije i kara. A bacačem plamena je bio gotov veoma brzo.

Sad ću lagano dvojku, kao i keca uostalom, al' ne pre vikenda.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Drugari nek mi pusti neko na pm dobar (aktivan) link za ds keca, ove što sam nalazio po netu su sve mrtvi torenti :(

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...