Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa skroz:)

ovde ljudi imaju automated skriptu diminishovanja ili 'pricajte' polu-hejta na bilo sta sto neko uradi/napise, dajte, nemojte biti defaultno bitter bez razloga.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, ladno citam i pise da je bio na slavi i sad kontam bice napijo se i najeo, kad ono ... :D maj gad :)

Profesor zakazao pripreme za kolokvijum u 9 uvece majko :(

Inace dobro jutro!!!

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nemamo, samo slava nije žurka nego slava. Ako si bio na žurci, kaži bio sam na žurci a ne na slavi. Na slavu se ide iz drugih razloga.

non sticky...:tf:

z3556_poele_tefal.jpg

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Naravno da nemamo, samo slava nije žurka nego slava. Ako si bio na žurci, kaži bio sam na žurci a ne na slavi. Na slavu se ide iz drugih razloga.

ono sto ocu da kazem je da on treba da dobije gz za svoj achievment, a ne da se siri trip na to da koliko je ta slava bila zurkasta (sto se podrazumeva, sigurno se nisu jebali za trpezom dok su svi gledali) ili da li je smarao tu ribu i ranije, pa je na slavi samo smoto do kraja itd.

znam ja sta ti oces da kazes, ali po meni je to deplasirano. sad ja dobijem nadala u tenisu i kazem sav hepi to na 'pricajte' i dodjes ti i kazes mi 'brate, da ste igrali na sljaci odvalio bi te, a i nije poneo svoj srecni reket, a ti si sprco juce, pa si bio hyped up', mislim nigga please.

lawl jebac presretac gz i nema dalje price! pustite ga da uziva u achievmentu geez...nemoj da si sitna dusa bre...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ta analogija nema veze sa životom ni sa onim što sam ja rekao.

lawl jebac presretac gz i nema dalje price! pustite ga da uziva u achievmentu geez...nemoj da si sitna dusa bre...

Da je sprcao na non-slava-related okupljanju, bilo bi haj fajv. Ovako nema čestitanja, jebiga.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ta analogija nema veze sa životom ni sa onim što sam ja rekao.

ima jer si u osnovi rekao 'omg nema sanse da si jebo na regular slavi' ili meni nesto promice?

'joj vidi neki lik je imao oneshot sprc juce, cek da vidim okolnosti, pa da vidim ocu li mu cestitati ili ne'

bilo kakva analiza je sitnicarenje, imho barem. ocigledno se ne slazemo.

a cak i da analogija nema veze sa zivotom, ostaje da nisi napisao 'taj rad gz!' nego nesto trece, a vezano za njegov post. samo sam to hteo da kazem.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

'joj vidi neki lik je imao oneshot sprc juce, cek da vidim okolnosti, pa da vidim ocu li mu cestitati ili ne'

Naravno da idu okolnosti pre svega.

Evo da upotrebim podjednako kvalitetnu analogiju

- E Dulio sprco sam juče neku u čmarulju i izlupao je kitom po čelu totalno neočekivano!

- Haj fajv! A jel neka što je znam?

- Ma da, tvoja šveca, bila pijana načisto!

- -.-

Mandatory disclaimer, ovde ne mislim na tvoju konkretnu sestru.

Link to comment
Share on other sites

Da je sprcao na non-slava-related okupljanju, bilo bi haj fajv. Ovako nema čestitanja, jebiga.

to su dve razlicite stvari, to sto ti pricas.

gz za sprc ostaje gz i odvojen je od 'moralne packe' ili na sta god si mislio.

da je sprco na sarani, bio bi jos veci gz. i jos veca kritika zbog nemoralnosti. oba ostaju i ne dodiruju se. gotovo je nemoguce sprcati na sarani i zato je achievment more valuable, a to sto je taj lik grozni nemoralni smrad zbog toga, to je druga prica. ne 'stackuju' se zajedno.

a i ono, podrazumeva se da je bila neka olol zurka, a ne slava, slava po datumu, ali ocigledno je domacin to iskoristio za zurkasto sprc okupljanje. sto opet ne vidim kakve veze ima sa lawlovim sprcanjem \o/

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobro, onda se pravi da je nisam ni napisao:)

shvatam zasto ti analogija ne valja, zato sto je kod mene stvar u olaksavajucim okolnostima (nadal nije imo srecni reket), a kod lawla u neadekvatnosti (nije trebalo da sprca na slavi). ali gledaj sire. oba se svode na diminishovanje achievmenta nekim okolnim faktorima. hteo sam da kazem da koji god da su faktori, meni su lol, jer je achievment do jaja:)

osim ako nije silovao ribu, sto ne verujem. mada, ako je bila neka iz teretane, onda opet gz [:D]

naravno, sto se tice fundamenata, ja ne moram biti u pravu, to je samo moje misljenje.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

gz za sprc ostaje gz i odvojen je od 'moralne packe' ili na sta god si mislio.

da je sprco na sarani, bio bi jos veci gz. i jos veca kritika zbog nemoralnosti. oba ostaju i ne dodiruju se. gotovo je nemoguce sprcati na sarani i zato je achievment more valuable, a to sto je taj lik grozni nemoralni smrad zbog toga, to je druga prica. ne 'stackuju' se zajedno.

Ne znam o kom se ovde achievementu radi kad je očigledno uložen minimum truda u sprcanje.

I ne mogu se ne stackovati, jer ljudi nisu dva labavo i samo formalno povezana generatora fizičkih i metalnih aktivnosti, nego su svesne fizičke aktivnosti (kao što je prcanje) rezultat mentalnih.

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

Ja se eto stvarno izvinjavam sto sam podstaknuo ovakvu temu za razgovor. Ali jebiga opet, jednostavno se dogodilo. U tom momentu bas i nisam imao na umu da je trenutno slava. Neke jednostavno boli muski polni organ sta se dogodilo, neki jednostavno ne veruju da se to dogodilo, a oni koji veruju verovatno misle da sam totalni idiot. U svakom slucaju, kriv sam, snosim posledice i gotovo.

:v

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...