Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ne znam kako fizicki izdrzavam da ostajem budan vec 4 dana do 7-8 i ustanem u pola 12 za skolu...zato cu u subotu da se userem od spavanja

inace samo da usitnim pare i kupujem sto za bilijar, masterujem 9 ball na hard

Edited by vlada_

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dere se kolega na telefon :"proverite koliko imate speeda na tom portu"

Lol koja mi se scena u glavi napravila :)

podigao akcije (onih 1700din.), i prodao onih 5 akcija, za koje treba da mi stigne negde oko 2500din. za 5-7 dana. Skupljaju se sva moguca sredstva za put u martu. :D

Koje akcije, molim, pare, pare, pare???

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Uh...

teska nedelja i teska godina, do sada barem...

Nadam se da ce prolece uskoro...

deprimira me ova zimoca i sumorni prizori na ulicama...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Uh...igram pomalo civ 5 kad stignem...

A, vidis, skinuo sam Wings of liberty i instalirao, ali me nesto jebe, pa ne mogu da pokrenem....

ako imas kakvog mudrog savjeta, draga savjeta, im all ears :)))

A, uvek mogu da pocnem i da savijam sine kod Mecavnika....onda je valjda sve sareno i veselo :)))

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Uh...igram pomalo civ 5 kad stignem...

A, vidis, skinuo sam Wings of liberty i instalirao, ali me nesto jebe, pa ne mogu da pokrenem....

ako imas kakvog mudrog savjeta, draga savjeta, im all ears :)))

Nikakvog, često patchuju igru i sjebavaju krek, tako da bez originala ništa :(

Link to comment
Share on other sites

Nikakvog, često patchuju igru i sjebavaju krek, tako da bez originala ništa :(

Ja imam onaj Razorov licence generator koji ti omogućava da igraš u "Guest" modu kampanju bez achievmenta (lol, crkotine) i posle svakog patcha kao prestane da radi ali onda samo opet pokrenem generator, i opet sve radi, guest mode ftw... naravno prestao sam da igram pre poslednjeg patcha tako da ne znam da li još radi ali proveriću kad dodjem doma...

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Kako možeš da imaš šemu da prodaš akcije za dobre pare, to mi deluje potpuno nerealno.

Inače, dobar dan, lep dan napolju, jeo sam gibu i skapirao da me duže drži sitim od sendviča, valjda zato što je masnija, iako sendvič ima i puter i šunku/parizer, šta god, a ovo "samo" sir.

Link to comment
Share on other sites

Kako možeš da imaš šemu da prodaš akcije za dobre pare, to mi deluje potpuno nerealno.

Inače, dobar dan, lep dan napolju, jeo sam gibu i skapirao da me duže drži sitim od sendviča, valjda zato što je masnija, iako sendvič ima i puter i šunku/parizer, šta god, a ovo "samo" sir.

bila je fora kod onih akcija od 1000eura :) da su se javljali ljudi koji su ih otkupljivali za 300eura recimo,i onda ti dobijes odma 300eura a on za godinu dana ili koliko je trebalo da prodje uzme 1000 i dobar je 700 a ti si dobio 300 ali odma :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Pa to je onda i bilo kul za te što prodaju po 300 pošto sad ne vrede ništa.

Ja sam razumeo Džija da sada ima šema za to, što deluje čudno imajući u vidu da sve ide preko pošte/banke.

edit:

Spalio majku u peći jer mu je oduzela plejstejšn

Šesnaestogodišnji Kendal Anderson iz Južne Filadelfije (SAD) priznao je, kako istraga tvrdi, da je svoju majku Rašidu (37) ubio jer mu je oduzela plejstejšn konzolu za igranje kompjuterskih igrica.

Prema policijskom izveštaju, Kendal je majku napao čekićem za ukucavanje eksera dok je spavala, i 20 puta ju je udario po glavi, ali pošto je i posle toga još uvek davala znake života odvukao ju je u prizemlje i pokušao da je “kremira” u kuhinjskoj peć. Pošto mu ni to nije pošlo za rukom, nastavio je da je udara po glavi nogom od stolice, da bi zatim telo odvukao u uličicu iza kuće i sakrio ispod gomile smeća, gde je kasnije i pronađeno.

Dečak je u istrazi izjavio da se nakon što mu je majka oduzela plejstejšn tri sata premišljao da li da počini zločin, jer “nije mogao da podnese svađu”, kao i da se zbog svog dela kaje, i da ga ne bi ponovio.

“Stvarno mi nedostaje moja mama... ona je bila je jedina osoba kojoj je bilo stalo do mene“, izjavio je maloletni zločinac pred sudom.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...