Jump to content

Codexalimentarius


Recommended Posts

  • Replies 121
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Super je sve ovo kao udarac određenom postotku koji do sada nisu bili u mogućnosti da vide šta se dešava oko njih. Postepeno uvođenje u priču ne funkcionište u životu kao što bi zamišljali, već je potreban jak okidač da čovek stane i mućne svojom glavom. Interesuje me, kakve će biti reakcije kada krenu sa kažnjavanjem i hapšenjem ljudi koji imaju svoju bašticu i čuvaju seme, zato što se ovo već dešava u SAD-u. Pod uslovom da ovo prođe kod nas naravno.

Ovo je inače najbitniji potez koji su izvršili. Nisu potrebne posredne metode uništavanja imuniteta i zdravlja, depopulacije i sterilizacije, kada će svako najčešće svojevoljno to obavljati iz svoje kuće.

Svoju decu i sebe moramo čuvati znanjem, a ne fizičkim i mentalnim ograničenjima.

I za kraj, dve knjige, istog naslova ali različitih autora sa drugačijim pristupom.

F. William Engdahl - Sjeme uništenja

Geopolitika genetski modificirane hrane i globalno carstvo

sjeme_unistenja_lightbox.png

Dzefri Smit - Seme unistenja

Razotkrivanje korporacijskih i vladinih laži o sigurnosti GENETSKI MODIFICIRANE HRANE

originalslika-1163709.jpg

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Interesuje me, kakve će biti reakcije kada krenu sa kažnjavanjem i hapšenjem ljudi koji imaju svoju bašticu i čuvaju seme, zato što se ovo već dešava u SAD-u. Pod uslovom da ovo prođe kod nas naravno.

Link/dokaz pls.

Inace cudi me ravnodusnost ljudi, ako ovo oko GM hrane nije razlog za planetarni ustanak, onda ne znam sta je...

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Човек је апсолутно у праву. ГоМњиве мотке у руке па на владу. Докле више да нас јебе ко стигне. Сад још хоће да нас јебу болесне у мозак.

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

Link/dokaz pls.

Pokušao sam da izguglam neku vest, ali Google kao i obično slabo povezuje termine ovakvog tipa, kao da nisam ništa ukucao iako sam uključivao sve reči. To se provlačilo kroz dokumentarce i predavanja koja sam gledao, nisam kopao po člancima i vestima.

I'M AS MAD AS HELL, AND I'M NOT GOING TO TAKE THIS ANYMORE!

\m/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

prolazim sad na cosku pored matijevica, i tipa drze ogroman znak codex alimentaris (kako vec) na vratima

Jel sad moguce da smo mi ljudi slepi??

Ja cu im razlupati izlog jebote.

Jel moguce bre da smo ko ovce na klanju.

Dajte mi zvanican sajt od CA/linkove...prosto ne verujem da je istina

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

nemas na zvanicnom sajtu nista specijalno

http://www.codexalimentarius.net/web/index_en.jsp

btw:)

<f4ts0> jebote

<f4ts0> genetski modifikovana

<f4ts0> SLJIVA!

<f4ts0> to treba reci narodu

<f4ts0> protesti ce biti masovni

<f4ts0> dusan ivkovic

<f4ts0> koji trci knez milosevom sa molotovljevim koktelom i satarom i dere se PLEJGUUUUU

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

I sta sad?

1. Ne mozete da uticete na ovo i da promenite bilo sta.

2. Da je to tako kao sto se prica verovatno ne bi vi znali nista o tome.

3. Konzumirate modifikovanu hranu vec godinama i niste obavesteni o tome ili niste obracali paznju na to.

4. OPET TEORIJE ZAVERE...koje ce da traju neko vreme kao digitalni andjeo itd i posle mesec dana vi jos uvek pijete koka kolu i zivite normalan zivot...

Edited by Insomnia
Link to comment
Share on other sites

prolazim sad na cosku pored matijevica, i tipa drze ogroman znak codex alimentaris (kako vec) na vratima

wut? mislim da kod nas nije jos uvek doveden zakon da je dozvoljeno koristiti genetski modifikovanu hranu

a ovi logoi na sajtu me plase, posebno ovaj mason like prvi ;)

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

I ja mislim da nije na snazi takav zakon mada je ranije bilo incidenata oko "Dobro" (ako se secam) piletine koja je uvezena iz Argentine i koja je bila genetski modifikovana ali naravno trajala buka 2 dana i posle nikom nista... "Dobro" (ili koja je vec kompanija bila umesana) nastavila sa radom, a to sto je ko zna koliko ljudi kupilo tu hranu nikom nista...takodje mislim da to nije jedini slucaj a mogu da zamislim sta bi sve nasli da rade kontrolu svega sto se uvozi u zemlju...

Link to comment
Share on other sites

Nema veze sa temom ali "2011. g." :))

Što se Matijevića tiče, pa pogledaj, recimo, praška šunka 330 dinara. Ja ne znam da postoji igde ispod 700 kinti, pa i više.

Tako da dok oni budu imali niske cene, ne verujem da će penzosima biti prepreka da kupuju tu.

Link to comment
Share on other sites

ЈАВНО УПОЗОРЕЊЕ ГРАЂАНИМА СРБИЈЕ

Упозоравамо грађане Србије да су се на нашем тржишту појавили прехрамбени производи опасни по живот и здравље обележени знаком пирамиде и именом Codex Alimentarius.

Наведени производи су се појавили на тржишту Србије незаконито, јер геноцидни Codex Alimentarius у Србији није усвојен, није ,,усклађен”, нити може бити, јер су одредбе Codex Alimentarius-а у супротности са Ротердамском и Копенхашком конвенцијом, чија је Србија потписница и које имају већу снагу од било ког закона.

Било какво мењање или ,,усклађивање” закона да би се Codex Alimentarius почео примењивати у Србији је неприхватљиво док је Србија потписник наведених конвенција.

Codex Alimentarius садржи обавезујуће одредбе о коришћењу вештачког говеђег хормона раста и антибиотика у свим врстама меса намењених људској исхрани, што ће мати несагледиве последице по здравље садашњих и будућих генерација. Све врсте прехрамбених намирница се по одредбама Codex Alimentarius-а морају зрачити да би дуже трајале, а не постоје безбедне дозе зрачења за људско здравље. У пољопривредној производњи Codex Alimentarius обавезује употребу једино генетски модификованог семена, а од 12 забрањених хербицида као најопаснијих хемијских средстава за заштиту пољопривредних производа, Codex Alimentarius на листу дозвољених једињења враћа седам, као ДДТ, линдан, малатион и друге отрове. Званичне препоруке Codex Alimentarius-а су смањиле минималне количине хранљивих материја у људској исхрани, тако да ће се у земљама које прихвате Codex Alimentarius, витамини, лековите траве (чајеви), корисни минерали бити забрањени у слободној продаји.

Аутори Codex Alimentarius-а су приликом састављања одредби планирали смрт три милијарде људи, једну милијарду од непосредне примене одредби Codex Alimentarius-а, а две милијарде од последица потхранјености и немогућности лечења, а све у циљу смањења људске популације на за њих прихватљиву једну милијарду.

Codex Alimentarius је наставак нацистичке филозофије кога је осмислио Fritz De Meer, директор фармацеутске компаније I.G.Farben (данас Novartis) која је производила Циклон Б за гасне коморе у конц логорима током Другог светског рата. Због тога је у Ниирнбергу 1945. године осуђен због злочина против човечности.

Зато упозоравамо грађане Србије, уместо Владе Србије и ресорних министарстава која су увучена у коло геноцида над сопственим народом, НЕ КУПУЈТЕ НАМИРНИЦЕ СА ЗНАКОМ ПИРАМИДЕ УЗ КОЈИ СТОЈИ НАЗИВ CODEX ALIMENTARIUS, ЈЕР ТАЈ ЗНАК ПРЕДСТАВЉА НАДГРОБНИ СПОМЕНИК НАШЕМ ЗДРАВЉУ И УДУЋНОСТИ.

Обележене намирнице због штетних састојака у себи код корисника и потомака могу да изазову малигна обољења, стерилитет, шећерну болест, атрофију мозга, импотенцију и још 60 најтежих обољења.

Добро загледајте производе при куповини, бескрупулозни произвођачи су већ добили зелено светло од одговорних политичара и описани знак ставили на своје производе, као на паковања виршли у месарама ,,Матијевић”.

Бојкотујте те производе, заобилазите такве продавнице, а ако скину знак са производа и наставе са продајом отрова, судићемо им!

Ovo na kraju što piše je zapravo bilo i moje pitanje - ko sprečava da samo sklone "piramidu" ako previše ljudi sazna za to i nastave dalje da prodaju "normalno"?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...