Jump to content

EXIT 2011


Doca

Recommended Posts

Nego šta ima sve u VIP? Je l' ima nekog free pića ili tako nečeg?

Urbane vlasnike lokala iz laze teleckog i ljude koji znaju ljude koji znaju ljude koji znaju ljude, mozda se nadje neka igracica iz dens arene i to je to. naravno da nema besplatne cuge, ne bi onda ti tako nabavljao vip kartu, vec bi bilo ko pre 4 godine (mnogo novaca) ;) no dissrispect ma nigga.

Link to comment
Share on other sites

Ja nabavljam kroz njihove konkurse i onda šaljem ljudima i da oni konkurišu. Samo sam jednu VIP kartu dobio lagodno i to preko nekog Tuborg poznanika. Do tad sam sve kupovao normalno. :)

Ja idem ove godine tamo da bih upoznao neke ljude, uradio možda par intervjua za MTV i svoj sajt, ali i da bih stekao neko iskustvo vezano za muzičku produkciju, marketing itd. jer sam pokrenuo label i to će svakako značiti dosta. :]

Ne zanima me pozeraj, nego pitam ovako šta ima tamo sad. Pre 3 godine je npr. bilo kao da ima nekog free pića i tipa moglo je da se sedne :D ali nisam to video nego mi je rekao taj poznanik kad sam ga pitao.

  • Downvote (-1) 1

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

kako ces da me ubacis na taj vip?

Samo ces me cimnuti kada budes na ulazu i ja cu onda kao glavni baja-DJ-admin da dosetam i kazem liku na ulazu da te pusti jer si MOJ ORTAK haehahehahahe :tf:

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...