Jump to content

Zanimljive slike


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko mozhe da mi da linkuje onu sliku u fazonu "how to everyday bla bla" secam se da je bila neka svetlo plava boja, i da su ispisani neka everyday pomagala. Jedino chega se secam jeste neki fazon kada treba da predash neki rad za fakultet ili shkolu, ti na usb stavish neki fajl, preimenujesh ga u word ekstenziju, i kao kad profesor otvori bice the file is corrupted, i tim postupkom ces dobiti jos dan-dva da zavrshish rad.

Hvala! :v

:v

Link to comment
Share on other sites

Pa nemam pojma, iskreno, pošto se sad vodi neka polemika oko toga, jer su iz Hyundaia kao krenuli u neku "kampanju" - "aufiderzen tim" ... doduše na svom FB-u ne na glavnom sajtu. Po meni to smrdi na prosto pokušaj da se "operu" za ovakav mail. A sam mail kao mail me uopšte ne iznenađuje, skroz ga vidim kao realan.

edit: na kraju, gore se kod datuma nazire y na kraju, znači ili january ili february mogu biti pošto je 2011. u pitanju. Pa kao, valjda nije april fools. Doduše, kako je tek sad dospelo do interneta, ne znam, ali nekome je dozlogrdilo izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

Sto da se "operu" ?

jbg, zikra je

sta ce im neproduktivni radnici

Pa zato što se to ne piše u mailu, ne u ovakvom mailu, ne možeš da imaš penale a nagrađivanja MOŽDA budu i slično. Nego kažeš baš tako - kriza je, imamo ove targete, ako se ne ispune jebi ga, moraćemo da sečemo radna mesta, itd.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...