Jump to content

Da li debeli ljudi kupuju dve karte za avion?


Recommended Posts

i sta se desi kad se u avionu pojavi osoba kojoj ocigledno trebaju dva sedista, a kupila je samo jedno?

Philosoraptor-256x256.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

nevezano za "safety risk", zamislite da je pored vas debela osoba, koja svojom zapreminom pretenduje na vas dobro placen sedisni prostor. kako se to resava? sedista (u narodnoj klasi) su prilicno mala, tako da ako je neko siri u avionu, on/a ne moze da se smesti samo na jedno sediste

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

btw, čudi me kako niko do sad nije pitao da li bi se za to zalagao da su ti keva ili sestra debele?

:)

enihu, slažem se sa tobom, ja imam problem kad sedim u avionu i na srednjem sedištu, čak i kad su levo i desno neke omanje žene, ono, prosto nemaš nijedan naslon da je "tvoj" :)

Mada se onda pitanje može preneti i na autobuse, tamo sedišta nisu ništa veća od onih u avionu.

Link to comment
Share on other sites

800kila treba da putuje brodom :tf:

Gojaznost je invaliditet i debelguzi treba da uz potvrdu o invaliditetu ili dobiju upgrade na mesto sa vise ass-prostora, besplatno drugo sediste ili ako insistiraju da su debeli jer tako hoce nek doplate za drugo sediste, ili nek jebeno smrsaju :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

meni se čini da je to normalna stvar u Americi, da, ako prelaziš određeni obim oko kukova, moraš da pazariš dva sedišta (verovatno sa popustom, nemam pojma). znam kad je bio onaj "skandal" sa Kevinom Smitom, kad su mu tražili dva mesta, a on pazario samo jedno, i nisu ga pustili da leti, i onda je digao celu blogosferu na noge sa "ja debeo!? mamu vam jebem!" spikom :D

edit: Kevin Smith was delayed getting from Oakland to Burbank Saturday night because he was "too wide for the sky." :D

http://www.msnbc.msn...ns/travel-news/

Edited by Mr. Nobody

:-)

Link to comment
Share on other sites

a jel ima kao neka granica obima kukova, pa te onda izmere na aerodromu? kontate? :) mislim to se desava, bas me zanima kakvi su epilozi takvih situacija. mislim, ja bih prvi digao frku da sam na srednjem sedistu i da pored mene sednu neki gabariti, pogotovo ako je prekookeanski let npr

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Keva mi radi u bookingu JAT-a pa znam da preterano debeli ljudi moraju da najave kilazu i da uzmu dva sedishta. U slucaju da ne mogu da sednu na jedno sedishte a samo su jedno kupili moraju ili da doplate ako ima mesta ili da izadju iz aviona :).

Takve prakse su obicno iste za sve kompanije jer oni medjusobno prodaju karte zbog presedanja i ostalih stvari. Ako vas bash tacno zanima mogu da pitam kevu koja su tacna pravila pa da vam prenesem :).

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

meni se čini da je to normalna stvar u Americi, da, ako prelaziš određeni obim oko kukova, moraš da pazariš dva sedišta (verovatno sa popustom, nemam pojma). znam kad je bio onaj "skandal" sa Kevinom Smitom, kad su mu tražili dva mesta, a on pazario samo jedno, i nisu ga pustili da leti, i onda je digao celu blogosferu na noge sa "ja debeo!? mamu vam jebem!" spikom :D

edit: Kevin Smith was delayed getting from Oakland to Burbank Saturday night because he was "too wide for the sky." :D

http://www.msnbc.msn...ns/travel-news/

niko ne klikće na moje linkove :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...