Jump to content

Ako znate nekoga da vozi IVECO RIVAL BELE BOJE, plz bacite pogled ovde


Kaurin

Recommended Posts

Moja sestra i njen decko su sinoc u mom autu imali udes. Na srecu oboje su u redu. Udes se desio na Mirijevu kod pijace. Ulice Matice srpske i Semjuela Beketa. Vozac koji ih je udario je na trougao prosao brzinom vecom od 60km/h, odvalio je moj punto, zarotirao ga za 200 stepeni i izbacio u drugu traku. Vozac koji je napravio prekrsaj se nije zaustavio ni na tren, samo je nastavio da vozi. Da sestrin decko nije isao sporije i nije blagovremeno zakocio moja sestra bi verovatno na mestu poginula. Molim svakoga ako primeti IVECO RIVAL kombi sa ostecenim prednjim levim delom da zapisuje tablice i da me kontaktira. Kombi pozadi ima prozore. Hvala!

E0UGU.jpg

6aF8A.jpg

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

ako su BG table reci muriji te podatke sto imas,nacice ga u roku od 2 dana. imao sam isti slucaj pre 6 meseci,ja sam bio u kolima i vracao sam se iz ns-a,puko me je kombi volkswagen transporter i nije se zaustavio,mi smo jos zavrsili i u nekom jarku prevrnuti,meni je bila leva noga polomljena imao sam otvoren prelom na ruci,zapamtio sam bio da su bg table. prijavio sam muriji i nasli su lika sledeci dan...

Link to comment
Share on other sites

Nisu stigli da vide nista. Preglednost ka desnoj strani je mala, a dok je moj punto zavrsio sa rotacijom i dok su sestra i njen decko skontali sta se desilo, lik je vec zapalio. Nije se ni zaustavio. Prosao je kroz njih kao kroz papir.

Srecom pa njen decko zna da je iveco rival kombi, i zapamtio je da pozadi ima stakla umesto da je ceo "limen"

edit: Mirijevo kod pijace. editovacu sad prvi post

edit2: stariji iveco rival, kao policijska marica

edit3: @xerax mozda su bili revnosniji u tvom slucaju zbog teskih telesnih povreda. Sestra i njen decko nemaju maltene nikakve povrede. Sestra je otisla da uzme uverenje za lakse telesne povrede (ugruvana butina).

Edited by Kaurin
Link to comment
Share on other sites

da, ali oni mogu da provre vozilo po marki, modelu i boji + je dodatno korisno ako si zapamtio i neke detalje koje ima. ako ga je sredio u poslednjih par dana na kontroli mogu da provere i debljinu boje i da li je nesto doradjivano dodatno na vozilu. policija u bazi podataka ima marku,model i boju vozila izmedju ostalih podataka. terbali su tvoji da pritisnu policiju da kazu da zele da krivicno gone lika posto ih umalo nije ubio pa bi verovatno i malo vise poradili na tome. mada, sada malo vise izlaze u susret gradjanima (verovatno zbog koliko tolikog socijalnog mira).

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

Sinoc sam bio na raskrsnici gde se desila nesreca i video da dom zdravlja ima barem 2 kamere koje gledaju na raskrsnicu i ulicu. Kontaktirao sam dom zdravlja i sluzbu koja radi obezbedjenje objekta. Rekli su mi da snimke policija moze da dobije. Idem sad prvo do osiguranja zbog procene shtete, a posle palim u savsku da im kazem za kamere. Ne bih da cekam da se sami sete. Now just let me get to my car... oooo wait.

Link to comment
Share on other sites

i mene zanima oce li navatati lika...mnogo ispizdim na ovakve stvari...ja razumem kad covek ima neku pasivnu autisticnost ili strah, tipa vidis liku nije dobro, al iskuliras, tripujes se ko zna sta je, goni ga u pizdu materinu i tako to...

al ovo, brate, ako si majmun, onda bar stisni muda i budi covek, pa bar pogledaj dal su ljudi dobro...nije to ono 'bezim zbog stete', propisno je udario...kako li spava majku mu jebem...

uvek se setim onog lika sto je udario onu devojcicu, dal bese od sedam godina, bacio je kolima u sneg i mala umrla posle tipa par sati...da je stao i odneo je u urgentni, prezivela bi sto posto i jos ako se dobro secam, ne bi bilo ni nekih dugorocnih tripova. ovako je umrla i od soka i smrzla se i nije mogla da se pomera...koji uzas. znam brate da se plasis sta ce biti, znam da je adrenalin, al jebem ti mater, sto se ne vratis posle pola sata onda. nadam se da je zavrsio na psihijatriji.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne znam, ono, nosis nekog na dusi...covek se grize sto je otero randoma u pizdu materinu, ovo bi te sjebalo skroz...i to sve ako na stranu stavis cistu racionalnu normalnost...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Mene je pretproslo leto zveknuo lik dok sam bio parkiran sa nekih 100 na sat, bacio me nekih 12ak metara dalje razlupao skroz sluzbena kola, kad smo poizlazili iz kola zamalo se potukli na njegovu inicijativu ofc, onda je seo u kola, krenuo da pali, a ja zapisao tablice. I dalje se razvlacim po sudovima za to. Riba koja je bila sa mnom u kolima je imala potres mozga, lik je pretio kad je izasao iz kola i onda pobegao sa mesta nesrece, a evo vec 4-5 put se cimam po sudovima dajem izjave jedem govna, a na sve to lik naravno ima dosije, ima svog redovnog advokata itd itd. Open n shut case, a razvlace ga ko rezance evo godinu ipo dana. Naravno, ne moze da se naplati osiguranje dok se to ne resi. Da mu nisam zapisao tablice slucaj bi potpao pod nepoznato lice i naplatio bi osiguranje ako nista drugo. Serem se u sudstvo.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

fail

edit: a vidi kola sunce ti j... tek sam sad kliknuo na slike :(

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...