Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja sam jedan od retkih ljudi koji nije gleda Montevideo, i moram da nadjem vremena da ga pogledam, bas sam cuo sve pozitivne kritike, sto je odlican preduslov da se meni ne svidi film, ali sta sad. :D

Ja imam jedan od onih "problema" da ne znam nikoga uživo ko je gledao Montevideo, a na drugu stranu puni bioskopi i gužve. A ni ne privlači me nešto, ne sećam se kad sam poslednji put pogledao neki domaći film. Baš je to čudno, a još se družim sa različitim "grupama" ljudi, pa me zanima, u kojoj su oni koji čekaju u redu da kupe kartu za Montevideo?

na srki mi izvukli 20l benzina

'ladno to i dalje rade? A koji auto, kako su uspeli? Jel nemaš ključ na rezervoaru?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa šta su mu uradili, obili ga?

Mislim, meni na Korsi je taj poklopac limeni naravno moguće otvoriti prstom, ali posle ide poklopac na samom rezervoaru koji koristi isti ključ kao za bravu, i ne deluje tako lak za obijanje, a ni za "lomljenje" jer kad je zaključan vrti se u krug "u beskraj", pa zato pitam.

Ne bih naravno voleo da mi demonstriraju kako se lako može obiti :) dosta mi je letos što su mi ukrali radio i polomili staklo iza suvozača :)

Link to comment
Share on other sites

па Лале, сваки ауто има баш таква 2 поклопца, а не да су лаки за обијање, него то цигићи мастерују са 6 година...

срећна нова 1993ћа. од сад треба да се сипа по 5 литара у резервоар.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

o Bože...ne verujem ovo za Stiju i kola...strašno.. devedesete .. [:0]

elem, DOBILA SAM POSAO U ŠKOLI !!!!!

počinjem da radim od 17. već su me uputili u par "problematičnih" odeljenja ... ako neko nema šta da radi u toku dana a visok je reko 190 i ima preko 100 kila neka dođe da me sačeka posle škole da ne bih završila kao profesorka srpskog koju su nokautirali :))))

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

а ти се први час појави у допичњаку и мређастим чарапама, има да те сањају месецима и да буду као мале зеке...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

e to se dvoumim šta da radim.... verovatno ću staviti onu opciju da ne mogu da me nađu ili ću staviti neko banana ime i prezime... :D

@Lucky

da da..definitivno bi trebalo nigera da cimam... a ovaj moj verenik bi mogao barem malo da navrati iz tog ns-a pa da me štiti :D :tf:

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

e to se dvoumim šta da radim.... verovatno ću staviti onu opciju da ne mogu da me nađu ili ću staviti neko banana ime i prezime... :D

@Lucky

da da..definitivno bi trebalo nigera da cimam... a ovaj moj verenik bi mogao barem malo da navrati iz tog ns-a pa da me štiti :D :tf:

Treba ti neko od 190 da te stiti od osnovaca? :D

Link to comment
Share on other sites

e to se dvoumim šta da radim.... verovatno ću staviti onu opciju da ne mogu da me nađu ili ću staviti neko banana ime i prezime... :D

@Lucky

da da..definitivno bi trebalo nigera da cimam... a ovaj moj verenik bi mogao barem malo da navrati iz tog ns-a pa da me štiti :D :tf:

Moja drugarica koja predaje engleski, je napravila jos jedan nalog, samo za djake i ljude iz skole ... a svoj privati nalog je sakrila najbolje sto je mogla (security settings + modifikacija imena).

Sad moze bez frke da smara bagru preko statusa da rade domaci etc. :tf:

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...