Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Ovaj Blic je genijalan, šta ova rečenica uopšte znači:

Pre nego što kažete gief pix u pitanju je Ajmi Vajnaus, pa hajde da se složimo da preskočimo.

Ja sam na žalost video vest zajedno sa slikom

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

film je glup, barem meni

mislim da je tebi glupo sve sto ja pohvalim, verujem da i nisi odgledao film, posebno sto si ti bas posvecen fudbalu moralo bi te barem malo zainteresovati. ja do sada nisam cuo nijednu negativnu kritiku od ljudi bilo kojeg starosnog doba i ti si nasao da pricas, inace meni je fudbal ubedljivo najgori sport dok je film fantastican :)

Edited by noiser_
Link to comment
Share on other sites

Pa pazi, ja sam fudbal u Zvezdi trenirao 3godine, i da posvećen sam istom.Film sam odgledao juče i toliko mi se nije svideo da sam izašao posle utakmice sa Bugraskom.

Film nema neku veliku radnju.. Ukusi su različiti

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

zbog cega je toliko jebeno tesko pronaci najobicniji jquery slajder sa desna na levo sa caption-om?? da sam krenuo da ga pisem kad sam krenuo da ga trazim vec bi bio gotov. for fak sejk.

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

au Bog te video koliko je dobar onaj film montevideo... najbolji nas koji sam gledao do sada.

this is so not true.

Ne moze ni prici Lepa sela lepo gore. (moje misljenje)

Nisam ni ja gledao, niti mi se nesto gleda iskreno da vam kazem. Nagledao sam se dosta filmova u poslednje vreme, pravim pauzu sada :v

Edited by lawl_

:v

Link to comment
Share on other sites

ja sam jedan od retkih ljudi koji nije gleda Montevideo, i moram da nadjem vremena da ga pogledam, bas sam cuo sve pozitivne kritike, sto je odlican preduslov da se meni ne svidi film, ali sta sad. :D

Tebi ce se film sigurno svideti!

Idem u krpe, radio sam neshto za fax do sada. Vec je pochelo klanje na faxu. Zivo me interesuje kako cu proci u naredna 2 meseca. ;/

.

Link to comment
Share on other sites

Jutro svim jutarnjim carevima!

Odoh da sređujem sajt i da odogovaram na mailove dok imam ovog entuzijazma!

P.S. Sinoć mislim da sam video vudu_-a kod prekoputa starog Merkatora. Da ne ispadne da čovek nije aktivan vani! :D

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

na srki mi izvukli 20l benzina, krenuo kevu da bacim na posao, vidim svetli da je prazan. još samo patike da mi skinu.

moraću da ga parkiram unutar bloka, što me je oduvek nerviralo kad ljudi rade

U, jbt, prekjuce su drugaru skinuli sve cetiri gume sa kola preko noci :o

Ti krivicni sudovi nista ne radi :PpP

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

rasula mi se porodica skroz, ostadoh jedini debil punoletni muškarac u familiji koji i dalje živi u srbiji. sad moram da se cimam nešto jer nema ko drugi :D

policijska stanica je na 500m od gajbe, ne sećam se poslednji put kad sam ih video da su prošli blokom, pizda im materina

a i da su prošli, samo bi smarali klince za buksnu. ne znam da l si izvalio, ali na onoj zgradi između pijace i panduracije ima toliko ACAB grafita da je to cirkus. čak ima i jedan gde nekog inspektora prozivaju po prezimenu, lol

Link to comment
Share on other sites

P.S. Sinoć mislim da sam video vudu_-a kod prekoputa starog Merkatora. Da ne ispadne da čovek nije aktivan vani! :D

Teško, juče sam celo popodne i veče proveo kući.

Sve ste iste kurve mamu vama jebem... Od ranog jutra mora da me hejtuje... Kucka mala frigidna...

Ostavi je, problem?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...