Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Znate sta sam ja danas shvatio?

Medjuljudski odnosi su mnogo komplikovana stvar, u svakom smislu. Mnogo je tesko naci dobre prijatelje (imam utisak da je sada kasno da se sa nekim zblizis a da ga upoznas tek sada, mozda i gresim ali imam osecaj da ako nisi stekao nekog prijatelja u srednjoj/osnovnoj i ostao sa njim u kontaktu onda jbg), mnogo je tesko naci dobru devojku, mozes da se trudis koliko hoces i ponovo da ga ispus*s. Bio sam ja svestan sve vreme toga ali danas je dosao dan kada sam stavio tacku na to, stvarno je tako [:(] Neke ljude mozes da poznajes ceo zivot i da imas jednu sliku o njima a onda boom...

Takodje neka smesna grupa na fejsu, ali stvarno je tako (bar iz mog ugla) "ko te brzo ocara, jos brze te razocara", meni se ni jednom nije desilo drugcije

Zavolis nekoga za kratko vreme i onda shvatis da ni ta osoba nije ono sto si ti mislio...bas sam se skenjao

edit: 19, kazem ja, znao sam sve ovo ali nekako nisam bio siguran, sada jesam...prosek foruma je verovatno 25, znam da ste svi ovoga odavno vec svesni ali eto, doslo mi da napisem...

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

vudu neće da mu kažem, tako da ništa :D

previše se trudite da budete everyday regular normal guys da biste bili zanimljivi ribama.

upoznaš ribu, zapadne ti za oko, pomisliš da je car, i onda kako vreme prolazi skontaš da je skroz fejk, da ljude oko sebe koristi kao oruđe i na kraju ti se zgadi njen karakter :\

atelas je možda mlad al je skroz u pravu

inače bejzikli tvoj savet važi za vudua, pošto ja nisam nikad ni probao da muvam ribu što znači da nisam ni fejlovao :tf:

sniff sniff i smell docas woman post

Edited by čovek
Link to comment
Share on other sites

upoznaš ribu, zapadne ti za oko, pomisliš da je car, i onda kako vreme prolazi skontaš da je skroz fejk, da ljude oko sebe koristi kao oruđe i na kraju ti se zgadi njen karakter :\

atelas je možda mlad al je skroz u pravu

inače bejzikli tvoj savet važi za vudua, pošto ja nisam nikad ni probao da muvam ribu što znači da nisam ni fejlovao :tf:

sniff sniff i smell docas woman post

ovaj post je toliko pun fejla da ne znam odakle da počnem.

Link to comment
Share on other sites

Meni se cini kao ok stvar zato sto mi je pajserski to kupovanje i cirkanje na klupicama(na to me asocira kupovina alkohola posle 10/11 sati.Verovatno gresim, ali jbga. :)

upoznaš ribu, zapadne ti za oko, pomisliš da je car, i onda kako vreme prolazi skontaš da je skroz fejk, da ljude oko sebe koristi kao oruđe i na kraju ti se zgadi njen karakter :\

atelas je možda mlad al je skroz u pravu

inače bejzikli tvoj savet važi za vudua, pošto ja nisam nikad ni probao da muvam ribu što znači da nisam ni fejlovao :tf:

sniff sniff i smell docas woman post

Bolje da si par puta fejlovao pa naucio kako i sta treba :)

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

zabrana prodaje alkohola: loše je jer nas pretvaraju u koloniju jeftinih radnika, a takvoj koloniji ne trebaju stvari koje smanjuju produktivnost, kao što je noćni život i dobro zezanje. sistematski se uništava noćni život u beogradu. posao je već pri kraju, pa treba sjebati i blejanje u parku na klupici jer je to poslednje utočište.

marš na spavanje, stoko, da nam sutra bolje berete pamuk.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...