Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Nije mi bilo lako jutros da ustanem za pos'o, budio sam se noćaš svako malo, pojma nemam što.

takodje, zaspao sam 45 pre zvona za poso..

@mali buda: mozda napajanje

Kad se rodimo, tad placemo, jer smo na veliku pozornicu budala stupili. - W. Shakespeare

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

grrr opet sam pogazio svoju rec i ponovio se u hardver koji mi realno ne treba... dokle vise pitam sam sebe doookleee... u ovakvim momentima se osecam kao narkoman... zasijaju mi okice i iskoce venice kada pomirisem novo parce harvera... ali bukvalno, obozavam taj miris [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ah, kako je fantasticno kad sretnes rur-drugara u radno vreme i zabodes ficka mesto da radis...

I, najozbiljnije, grinet preko puta pravnog fakulteta je najcarskije mesto za prepodnevne zilj-klinke...ljudi, sta je tamo danas uslo dok smo mi sedeli, to nije normalno :D

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Pa mi smo bili oko 12, pola 1...:)

ali je konstantan "promet" :D

smara te žena, a [:D]

razgovor između ortaka i njegove ribe

dao si 5 hiljada za miša jaojao kakav je to miš, šta fali mišu od hiljadu dinara

imaju i čizme od tri hiljade, pa ti uzimaš one od 10

kaplau!

Ahahaha...bravo...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

I, najozbiljnije, grinet preko puta pravnog fakulteta je najcarskije mesto za prepodnevne zilj-klinke...ljudi, sta je tamo danas uslo dok smo mi sedeli, to nije normalno :D

Meni je to mesto oduvek bilo katastrofa, nekako nelogično postavljeno i sa lošom ventilacijom. Mada sad ne znam kako su ga podelili pošto je zasigurno veće od 80 kvadrata, pa ovo pušački-nepušački deo.

Link to comment
Share on other sites

Jebem ti prokleti vodovod, imao sam zakazano kod zubara u pola 2, ali od 10 jutros kad sam ustao, pa evo još uvek, nema vode pa nit mogu da nakvasim usta, da operem zube, da se umijem... [V]

Jedva sam iscedio nekoliko kapljica sa slavine u kuhinji, da skuvam jednu kratku tursku kafu :fp:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Meni je to mesto oduvek bilo katastrofa, nekako nelogično postavljeno i sa lošom ventilacijom. Mada sad ne znam kako su ga podelili pošto je zasigurno veće od 80 kvadrata, pa ovo pušački-nepušački deo.

Mi smo gledali zilj, nismo promatrali ventilaciju i instalacije :tf2:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Meni je to mesto oduvek bilo katastrofa, nekako nelogično postavljeno i sa lošom ventilacijom. Mada sad ne znam kako su ga podelili pošto je zasigurno veće od 80 kvadrata, pa ovo pušački-nepušački deo.

Sta, mislis da je za leska pusacki deo, a za ostale nije...:)

Ne, ozbiljno, ventilacija je uzasna, ali je zato zenska klijentela mrbmrmrrmrr njam njam njam....brmrmrmrmrmmr.....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Moj savet, nemoj ni da legnes , lakse je nego posle ustajati....

zašto ne bi legao da spava od 6 do 11, to je bilo pet sati poslednji put kad sam proveravao?

olol trolol mozete me zvati ujka

čestitam :)

Mada sad ne znam kako su ga podelili pošto je zasigurno veće od 80 kvadrata, pa ovo pušački-nepušački deo.

da, stavili su pušače dole a nepušače gore :tf:

+1 da je to mesto sranje, naročito oni separei kod ulaza (da te svi vide)

Link to comment
Share on other sites

@lesko: Chini mi se da ta devojchica zhivi kod mene u kraju... :D

ako je ne poznajes licno, ne racuna se! :D

Ko je doticna? Neka sto je izasla na televizor?

Ma da, vodila je ranije city kids, a sad vodi city.

Inace, noga me bas muci. Ranije kad mi se desavalo ovo sa kolenom, nikad me posle nije bolelo dok sam lezao i mirovao, a sad kako pomerim malo nogu, ono opasno zaboli. I ja sad tu nesto napipavam (glumim doktora) i sve mi se nesto cini da tu nesto ne lezi kako treba. Mislim, snimili su me juce na urgentnom, tako da kapiram da je nesto dislocirano, da bi ovaj doktor to primetio, jebem mu seme. Nista, cekam da mi stignu zavoji veceras, pa onda mogu da stavljam obloge i sranja, pa ce biti bolje valjda...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa ne moze da prodje koleno preko noci...

jbg, ako je distorzija znaci da je povredilo ligamente, a oni bole i oticu dok se smire (ne zalece)...

Stavljati obloge (kupus, crni luk i burovi oblozi i hladiti sto vise)....govorim iz visedecenijskog iskustva u praksi...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...