Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E...prvo.. knjige nisu "filozofske" nego su vise onako.. filozofski romani, beletristika.

Ne znam tacno u kojoj od knjiga je napisao bas tu recenicu (ako me ne trolujes sad), posto sam citao 3 romana od 5 kolko je napisao. Svi su dobri, pa ako te zanima zovu se: "Elementarne cestice" , "Platofrma" , "Mogucnost ostrva"

ODO SPAVATI

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

E...prvo.. knjige nisu "filozofske" nego su vise onako.. filozofski romani, beletristika.

Ne znam tacno u kojoj od knjiga je napisao bas tu recenicu (ako me ne trolujes sad), posto sam citao 3 romana od 5 kolko je napisao. Svi su dobri, pa ako te zanima zovu se: "Elementarne cestice" , "Platofrma" , "Mogucnost ostrva"

ODO SPAVATI

preporucujem i malog princa, i alhemicara.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

preporucujem digitalnu tvrdjavu. to je jako zanimljiva knjiga. u njoj se radi o svemu i svacemu, a umesana je i policija. inace, to je knjiga za koju moras malo vise da ukljucis mozak. treba da je citas sam i da se iskljucis iz svega da bi je shvatio. ovo je definitivno jedna od boljih knjiga koju sam procitao u zivotu.

Link to comment
Share on other sites

ortaku se porodila sestra, pa smo bili u kafani da proslavimo. Posle toga, nas nekoliko otisli u Tube, gde su pustali Hyde & Sick iz Disko Zoo-a. Super su vrteli momci, i bas sam se popalio na muziku, kad su me moji imbecili drugara naterali da krenem kuci (jer naravno, kako posle sam da se vratim). Jebeno sam poludeo, i majke mi, mnogo bih voleo da odem negde preko, da odjebem sve kurce i sva sranja, i da pocnem da zivim svoj zivot, bez ikakvog uticaja sa strane.

Laku noc drugari!

Ne seri da su Hyde i Sick bili ?? Pu je kako ja to nisam video... :(

Enivej dobro jutro i odo ja na planinu na tri dana, jer tamo nema... zimu. :tf:

Link to comment
Share on other sites

preporucujem digitalnu tvrdjavu. to je jako zanimljiva knjiga. u njoj se radi o svemu i svacemu, a umesana je i policija. inace, to je knjiga za koju moras malo vise da ukljucis mozak. treba da je citas sam i da se iskljucis iz svega da bi je shvatio. ovo je definitivno jedna od boljih knjiga koju sam procitao u zivotu.

roflmao.gif

Link to comment
Share on other sites

Đaci kupovali užinu falsifikovanim novcem

ZAJEČAR – Zaječarska policija podnela je krivične prijave zbog falsifikovanja novca protiv četvorice maloletnih srednjoškolaca, Zaječaraca N. Đ., D. G., S. C., i M. S.

Oni su uhapšeni kada je jedan od njih za vreme velikog odmora kupovao užinu i grickalice plativši sa lažnih 100 dinara, nakon čega su i ostali maloletnici otkriveni.

Jedan od četvorice osumnjičenih je, kako saznaje "Blic", na skener štampaču u boji napravio 10 lažnih novčanica u apoenima od po 100 dinara, a ’’novac’’ je podelio trojici drugova koji su lažnim stotkama pokušali da plate užinu.

Samo sam se pitao kada će neko da se ovoga doseti a i kada će ih "ukebati". Sad je tako jeftino postalo da uzmeš kolor multifunkcijski da je to strašno, a kopija može da ispadne krajnje ok. Samo treba dovoljno "ojaditi" papir. I pitanje je koliko ovakvih šema i dalje prolazi, setimo se samo fejk markica na primer. A ovde šta, klinci ako se ne polakome i fejkuju 20 i 50 din, što je dovoljno za užinu, opušteno to može da prođe u opštoj frci koja nastupa u pekarama za vreme odmora.

Link to comment
Share on other sites

zapravo, obojicu. :D

Molnara naravno, a znam i ovog drugog drugara, igrali smo fudbal nekoliko puta. :))

Stvarno su dobri, bas lepo vrte.

Misliš na Predraga?

Pričali smo skoro nešto u vezi bloga, super je lik.

Born of a broken man, never a broken man.

Ko je jebo preko rura, taj se usrećio u pičku materinu

Link to comment
Share on other sites

fak, probudim se u 11, a onda se okrenem i bzvz odkunjam jos 2 sata i olako sebi skratim dan.

jel ima neko savet kako da ustanem cim mi alarm zazvoni?

drugar mi je pricao o drillu nekom iz vremena kad je bio u kamenici, pa je ustajao svaki put u 6 sati i to mu ostalo i dan danas ali mislim da to nije bas za normalne uslove..

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

mislio sam normalne uslove, nekad legnes ranije nekad kasnije, nekad manje spavas pa onda organizam hoce da nadoknadi pa zabodes. radim to sa alarmom 2 metra, drugar mi rece odmah stavi kafu pa ces morati da odes da zakuvas, nekako mi i to nije bas najsigurnije :) jer cu na trenutak zatvoriti ponovo oci i onda pozar! treba mi neki jak moramustatinesmemleciponovomakarnikadvisenespavao mind fuck.

We are just a moment in time,

A blink of an eye,

A dream for the blind,

Visions from a dying brain,

I hope you don't understand....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...