Jump to content

P90X


dNte

Recommended Posts

  • Replies 156
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ako radiš ovako kako vudu kaže (zapravo je u p90x 12-15 ponavljanja), biće ti to ok težina na početku, a malo kasnije će ti trebati nešto teže za biceps i leđa

Hvala Ivke, ti beshe furas ovo nesto duze od pola godine, right?

Sta imas sve od opreme?

infidel

Link to comment
Share on other sites

furam godinu dana p90x treninge, imaš vajn o rezultatima na teretana topiksu :)

znači ne radim p90x program (koji traje tri meseca jelte) već pojedinačne treninge nekim tempom koji mi je podnošljiv. otprilike ovako: jedan dan snaga, drugi dan neki kardio, pa dan pauze. npr: chest&back+ab ripper, core synergistics, pauza, legs&back, shoulders&arms, pauza, pa opet od početka.

treninge snage radim sa manjim težinama i velikim brojem ponavljanja (15 ili više). snage i izdržljivosti imam kao nikad u životu (odradim p90x, uzmem bajs i vozim 40 km uključujući uspon uz kneza višeslava, dođem gajbi i ne umrem odmah), mišiće sam zategao i ožilavio, skinuo sam oko 10 kg sala al poslednjih 5 ne mogu evo već 3-4 meseca. kapiram da bih morao da se hranim pipetom da bih to postigao. :(

od opreme imam sledeće:

- vratilo, ono za štok

- bučice 2x15kg, al najviše što stavljam je 10kg, ne mogu više kad radim 15 ponavljanja

- podloga za jogu (one obične su go kurac jer se klizaju, obavezno uzmi ovu za jogu), ima u ideji za oko 600 dinara :D

- šipke za sklekove

fali mi još jedan par šipki za bučice, da bih imao dve različite težine spremne, a ne da stalno odvrćem i zavrćem. umesto njih može i tuber, mada je skuplji, al mislim da je kul stvar.

Link to comment
Share on other sites

bio sam se usvinjio na 102 kg, al jebi ga, ne vidi se toliko na moju visinu :)

buci buci debeli:tf:

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

je l pauzirao posle tri meseca? negde u knjižicama koje stižu uz p90x piše da može da se radi iznova, al mora da bude pauza između, ne sećam se kolika, al ovako iz iskustva bih rekao bar dve nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Mene tu najvise ubija sto ode 2 sata svaki dan na vezbe, abs i tusiranje...sva tazajebancija svaki dan 2 sata...Realno to je za nekog ko bas ima slobodno vremena...

realno i nije, sve je do organizacije. Ne odnosi se ovo samo na treninge već i na čitanje knjiga, ne znam, učenje jezika. Kad se potrudiš nađeš ta dva sata, niko nije TOLIKO zauzet.

Link to comment
Share on other sites

poenta vezbanja kuci jeste da potrosis manje vremena nego kad kad bi isao u teretanu :) mada ovde kad krenu da nabrajaju sta im sve spada pod trening tipa oblacenje za teretanu pa peskir pa rad u teretani tusiranje jelo posle teretane odmor posle teretane :D ispade da ti treba 7 sati za vezbanje :)

elem ja bih se upucao da mi trening kuci traje 2 sata :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...