Jump to content

The Elder Scrolls V: Skyrim


voodoo_

Recommended Posts

Jebo mater i dalje ne mogu da se načudim koliko ružna igra. Pa jebote Oblivion je imao 3x lepše i realističnije senke, a to je igra od pre pet godina.

Inače vratio sam se na tastaturu, kombat je mnogo bolji iz trećeg lica, istraživanje iz prvog. Šteta što je okruženje generička pustahija a bogami su reciklirali teksture iz Fallouta samo tako.

Ovi RPG-ovi su stvarno postali ono, kao da svaki prave za ljude kojima je to prva takva igra.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam zapalio za ovim drugim likom, varvarinom HURRRRF DUUUUURF! Zavrshio sam u Rivenwood-u ili tako neshto i baja koga sam pratio me je poslao kod matore koja je totalno u rebel fazonu i onda me je ona poslala kod nekog lokalnog lorda koji je neodluchan kojoj ce strani da se prikloni. Coko geju, jako me zanima kako se stvari odvijaju ako odesh za Imperijalcem, mrzi me da sad ponovo radim sve ispochetka na tu stranu, ali skroz je kul ako te taj izbor makar usmeri na neku drugu stranu. Dakle, postoji li zaista izbor ili samo bijedna iluzija izbora *khm NWN2 khm?

Kada odes sa imperijalcem ides istim putem kao i sa varvarinom, osim sto se sada ne boris protiv vojnika vec protiv pobunjenika, na kraju te imperijalac isto salje u Riverwood ali ne kod ribe koja drzi vodenicu vec kod njegovog rodjaka kovaca. Kada izadjete iz pecine i pricas sa imperijalcem dobijes quest da se pridruziz Imperial Legion, ako si odabrao varvarina onda dobijes quest da se pridruzis pobunjenicima

Link to comment
Share on other sites

Super su odradili planine u daljini, mesec, oblake, Auroru Borealis i tako te sitnice, ali sve ostalo i dalje deluje kao fejsliftovani Oblivion. Naročito je gadno kad staneš na neku čuku i pogledaš dole, a u daljini sve ravno i pusto jer glupi drawing distance ne baca tako daleko (čak i kad se nasviraju svi slajderi u opcijama). Protivnici s druge strane izgledaju prilično dobro (za standarde 2008-e, npr). I mrzim kad u RPGovima možeš da pokupiš svaku jebenu sitnicu koja nije pričvršćena (bez obzira što je to neki standard), ubija pojedine aspekte gameplaya, bar u početku (za vreme koliko mi je potrebno da nabavim sastojke i apgrejdujem mač za +1, verovatnoća je da ću u generičnom fajtu već naleteti na bolje oružje).

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote, umreh zamalo čim je krenuo kofom prema glavi.

Zapravo impresivno, jer AI prepoznaje lonce kao prepreku za line of sight kod likova. Mogli su klasično da odrade da likovi po skripti ispizde čim zdipiš nešto unutar prostorije , bez obzira dal' te vide ili ne.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Jebote, umreh zamalo čim je krenuo kofom prema glavi.

Zapravo impresivno, jer AI prepoznaje lonce kao prepreku za line of sight kod likova. Mogli su klasično da odrade da likovi po skripti ispizde čim zdipiš nešto unutar prostorije , bez obzira dal' te vide ili ne.

[roflmao] pa i treba da ispizde čim zdipiš nešto, nisu oboleli od svih poznatih oblika retardacije, treba da ispizde kad kreneš sa kofom ka glavi :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Izvalio sam da su se ovde trudili da pojačaju atraktivnost igranja sa arčerom i mejdžom, tako da je thief izduvao samo tako i uopšte nije zanimljiv za igranje kao u Oblivionu. Pošto sam krenuo sa Khajiitom pa se ispostavilo da mi ne preostaje ništa nego da mlatim mačem jer je šunjanje sranje, rerollovao sam i sad igram ženskog high elfa, a high elfovi bi trebalo da su carevi za igranje kao mejdž (pritom, ako i dalje važe atributi iz ranijih Elder Scrollsa, muški high elf ima -10% penale na speed, ženski na endurance) i prosto derem, leva ruka restoration, desna fireball, robe koji ubrzava ionako brzo regenerisanje magicke, povremeno neki skroll ili staff za samonovanje familiara i ne može mi niko ništa.

Performanse su sranje, imam neobjašnjivo lagovanje i padove frejmrejta a ništa na ekranu što bi to opravdalo, programiraju 10 godina u istom endžinu a i dalje numeju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...