Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jebo ja mater novellu i ko me natera da instaliram suse, pojeba mi mbr i windows particije od sinoc se zezam da vratim stvari na staro. SMRT SUSE-u! A sta ima lepse nego kad ti zatreba recovery tools i kad ti tools OD win7 ZA win7 kaze "this version of recovery tools is not compatibile with the version of windows you are trying to repair" Jebe lud zbunjenog. Jedini linux koji valja je BT!

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

jebo ja mater novellu i ko me natera da instaliram suse, pojeba mi mbr i windows particije od sinoc se zezam da vratim stvari na staro. SMRT SUSE-u! A sta ima lepse nego kad ti zatreba recovery tools i kad ti tools OD win7 ZA win7 kaze "this version of recovery tools is not compatibile with the version of windows you are trying to repair" Jebe lud zbunjenog. Jedini linux koji valja je BT!

a postoji i ona varijanta da pre nego što nešto uzmeš da budžiš, da pogledaš na netu kako se to radi

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

lol koji white trash, bili u kladionici sa bebom do 10 uveče, on je bio pripit ali je znao šta radi, osetila je to u njegovim šamarima, nije puno promašivao

i ja sam slično pomislio, samo nisam bio tako kreativan kao ti :))

Opet sam bio u banci, jedan od onih retkih slučajeva kada ebanking ne pomaže. I od šest šaltera za tri sede šalteruše, jedna je za platni promet, od ove dve druga nešto presabira a samo jedna radi. I naravno, kod te jedne se našla neka koja je platila hiljadu i jedan račun, onda je htela da plati i porez na imovinu ili tako nešto, međutim nema nikakav poziv na broj. I onda su joj prvo 10 minuta objašnjavali da ne mogu da uplate kad nema poziv na broj, ona skoro a insistirala da plati u fazonu "samo vi to uplatite, gde god da ode", oni kao "to vam je bacanje para", da bi posle toga ova odlučila da tu na licu mesta za šalterom zove poresku upravu ili ko god se time bavi, pa traži nekoga da joj kaže šta da upiše. I onda se dere dok priča, traži hemijsku da zapiše nešto na papir, strava.

Link to comment
Share on other sites

Bleh...

Imam 5h da svedem 30 strana najmonotonijeg texta na 4 strane bitnog ( iliti kakav je trebao da bude od pocetka...)

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pozdrzavam baju sto je upucao klince.

Imao sam slicnu, mnogo goru situaciju, da sam imao pistolj isto bih uradio.

Apsolutno se slazem. Mada verovatno ce govnari krenuti da se svete.

Ima li neka peticija da se major odlikuje umesto kazni?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

plaćajte račune u pošti i izbegavajte dane kada stižu penzije i 15. u mesecu. usluga u bankama je stvarno kriminalna.

E ovo je tačno, imaju onaj neki skener koji super šljaka za telefon, struju, infostan itd, mnogo se brže završi. Ali kad stižu penzije i računi je tragedija.

Link to comment
Share on other sites

sam napisao sam napisao sam - besmisleno

odgovor koji sam napisao sam napisao sam - smisleno :)

plaćajte račune u pošti i izbegavajte dane kada stižu penzije i 15. u mesecu. usluga u bankama je stvarno kriminalna.

ebanking?

inace, posta za vreme penzija :)

Image077.jpg

Image085.jpg

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Splitujte topic...da pricamo malo o leskovom sprcu :D

Inace, konacno jedan miran dan na poslu bez histerije i gluposti...do sutra ocekujem promenu situacije...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...