Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

6 kolokvijuma do sad sam polozio al' materijale ne mogu da ucim da me natakare na neomascen kolac >.> resio sam da padnem taj pa sta Bog da :( jbg tu je uvek ispit i usmeni :) odoh da crtam jebes WoW :)

It is in the end whatever the hell I want it to be, and when I'm through with it it's gonna blow a hole, this wide, straight through the world's own idea of itself.

Link to comment
Share on other sites

:))))) Leshko car!

Btw, kol'ko para uzmesh cca po rodjendanu? Imash za neki svoj dzeparac od toga?

20e po rodju. Imam za dzeparac, i to bas lepo. Od matoraca nisam dinar uzeo, ima i vise od 2 godine. Od toga platio letovanje, Djenovu, a sad skupljam za skijanje. Fina je to parica, naravno, za tako neke dzeparce i te price. :)

@Inferno pa rodjendane. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

20e po rodju. Imam za dzeparac, i to bas lepo. Od matoraca nisam dinar uzeo, ima i vise od 2 godine. Od toga platio letovanje, Djenovu, a sad skupljam za skijanje. Fina je to parica, naravno, za tako neke dzeparce i te price. :)

@Inferno pa rodjendane. :)

ti me bash terash da trolujem :))

pa el radish kao DJ ili kao ne znam ni ja shta... :D

Link to comment
Share on other sites

realno, ubija vas gazdarica... uzima vam 50% zarade...

Cigri ide trecina od rodjisa. Sad ja ne znam kako idu dalje te pare, ali vlasnica je 2, pa racunaj rekvizitu, i jos dosta stvari koje tu postoje. Veruj mi, sve je to vrlo fer i posteno.

ti me bash terash da trolujem :))

pa el radish kao DJ ili kao ne znam ni ja shta... :D

aha, sad sam skontao na kakve ti rodjendane mislis. :D

Ovo su rodjendani za klince (do 13 godina), i radim kao animator. ;)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lesko brate fina ti je to kinta, jel znas dal ima nesto slicno u NS i kako da se prikljucim istom :D

Inace rebio razgovor za posao, u sredu idem da overim detalje a sad pravac u krevet da se onesvestim.

Edited by dante_

infidel

Link to comment
Share on other sites

Ti si car! :))) samo napred!

elem, tachno pre 2 god. na danashnji dan sam pocheo ljubavnu romansu sa mojom lepshom polovinom :)) hvala hvala [:D]

GJ!

Lesko brate fina ti je to kinta, jel znas dal ima nesto slicno u NS i kako da se prikljucim istom :D

ne znam, ali raspitacu se. Pisi mi na steamu, ili ovde posalji pm da ne zaboravim.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Sanjao sam da je novo ledeno doba, smrt na sve strane i redno. Mozda pod utiscima sto sam se smrzo ko govno juce jureci po gradu a mozda sam se setio da ima i neki film sa tom tematikom ali bas me ubedacio san. Jos me cale zove da radimo, pa se to prenelo u san gde je on vec santa leda pa sam se utripovao jos vise. A evo opet nisam lego da spavam i zderem pepsi i baunty, sto znaci da i necu spavati. Serem ti se u nocni rad vise, ne moze covek da se normalizuje i da hoce.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...