Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne moram kod psihijatra, jedem palacinke i slusam Jimi Hendriska. Doziveo sam euforiju. Ali majke mi, ili mi nesto nije u redu sa srcem posto nikad se lepse nisam osetio u zadnjih 2 godine :D

edit: evo krenule su mi suze od srece

Edited by dustman

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

radio u Uscu prvu novogodisnju animaciju u ovoj sezoni, a posto se kolega nesto razboleo, posle sam radio i jedan rodjis. U principu, super mi legla lova, a lagan rodjendan bio. Posle malo blekanja, sad cu da jedem, pa na kunt. Ujutru imam tradicionalni dorucak sa najboljim ortakom. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

godinu ipo dana jebem se sa skrolom od misha (a4tech x7) , svaki drugi skrol pogresno prijavi , mis skoro bio beskoristan,skidao drajvere jeo govna svasta nesto probavao i sad slucajno naletim na guglu da samo treba da se dune u skrol , kao da se ocisti prasina koja se navata u mehanizmu , jebeno uradim i radi mis sad kao nov , srecan sam i besan u isto vreme

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

radio u Uscu prvu novogodisnju animaciju u ovoj sezoni, a posto se kolega nesto razboleo, posle sam radio i jedan rodjis. U principu, super mi legla lova, a lagan rodjendan bio. Posle malo blekanja, sad cu da jedem, pa na kunt. Ujutru imam tradicionalni dorucak sa najboljim ortakom. :)

DJisanje?

Link to comment
Share on other sites

zaglavio sa deathspankom, a treba ujutru da se radi...

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

godinu ipo dana jebem se sa skrolom od misha (a4tech x7) , svaki drugi skrol pogresno prijavi , mis skoro bio beskoristan,skidao drajvere jeo govna svasta nesto probavao i sad slucajno naletim na guglu da samo treba da se dune u skrol , kao da se ocisti prasina koja se navata u mehanizmu , jebeno uradim i radi mis sad kao nov , srecan sam i besan u isto vreme

rofl fala, upravo sam popravio misa:)

sad se treba navici na postojanje skrola opet:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije to vise tako, evo, u poslednje dve dine sam promenio tipa 5-6 komada od razlicitih proizvodjaca (300-1500 kinti) i svi su gej (ukljucujuci tu i par logitecha, doduse nijedan a4tech, al cisto sumnjam da ako mi se logitech sjebe za tipa tri meseca, sta, a4 ce da se sjebe za mesec dana...ako je stvarno tako, onda je isti kurac sve ispod 50-100 jura). evo sad sam kao popravio skrol na ovom nekom cikoniju lol, evo ga prezivljava peti mesec, jos mu sad radi i skrol:)...ranije mi je mis od nula dinara trajao tipa 4 godine minimum. sve nesto mislim da cu da pljunem nekoliko iljada i zavrsim poso:(

a realno kontam da maltretiram miseve upola manje od prosecnog lika...

evidentno je da su poceli ko sa patikama end staf...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije to vise tako, evo, u poslednje dve dine sam promenio tipa 5-6 komada od razlicitih proizvodjaca (300-1500 kinti) i svi su gej (ukljucujuci tu i par logitecha, doduse nijedan a4tech, al cisto sumnjam da ako mi se logitech sjebe za tipa tri meseca, sta, a4 ce da se sjebe za mesec dana...ako je stvarno tako, onda je isti kurac sve ispod 50-100 jura). evo sad sam kao popravio skrol na ovom nekom cikoniju lol, evo ga prezivljava peti mesec, jos mu sad radi i skrol:)...ranije mi je mis od nula dinara trajao tipa 4 godine minimum. sve nesto mislim da cu da pljunem nekoliko iljada i zavrsim poso:(

a realno kontam da maltretiram miseve upola manje od prosecnog lika...

evidentno je da su poceli ko sa patikama end staf...

Kontam da ti je bitno da je kvalitetan mis i da dugo traje, moj predlog Logitech mx518, dodje oko 3.5k,

ekstra kvalitetan i sasvim dobru optiku, ja ga koristim evo 4 godinu i do jaja radi, plus igram CS(fail reci ovde),

kazem ti zato sto se ekstra puno koristi :)

megadeth

Link to comment
Share on other sites

Je l' si ove nedelje redar pa ideš ranije? :tf:

Vikend mi je obeležio Silicone Soul sa nastupom i novembarski Milićevićev set! Koliko dobrog vajba u par dana! [:D]

Možda krenem da radim još jedan posao ove nedelje, videću kako će to da mi se uklopi sa sadašnjim vremenom... [|)]

EDIT: Dobro jutro Viktore stari lafe!

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...