Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dokurca više sa ovim cenama hrane. Kad sam bio manji i nisam se bavio parama, bilo je "weeee palačinke", sad dok pokupujem sav materijal, iscimam se da obiđem ceo kraj dok ne nađem jebeno mleko, i na kraju kad se presaberem, prisedne mi život. Dve smrti srpskim političarima, pišaću im na grobu (osim ako me ne nadžive).

Link to comment
Share on other sites

bolestan sam, necu sutra u skolu, sad cu da odgledam jedno 5 filmova, not bad :) idem i sutra valjda do modsa da uzmem jaknu ("otadzbina" marka lol) \o/ HULIGANI KOSOVO JE SRBIJA SVETI SRBSKI ROD

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

otvorio sam i očistio džojped ko kome je bio prosut sok. iako sam sam radio, šveca je navigirala celu stvar - od skidanja maske (koju nisam uspeo da skinem dok nije skontala da je ispod nelpnice još jedan šraf), do toga šta ide gde prilikom vraćanja (jer sam ga ja teatralno otvorio i istresao ceo sadržaj na sto)

doduše, pet piva nije pomoglo da skontam da celu operaciju treba da radim trezan [8D]

I am dissapoint

Secam se, pre jedno 3 godine kod ortaka na rodjendanu neko je prosuo kokakolu po tastaturi i oborio kuciste. Muzika je stala i to je bio problem. Ali naravno Kaurin je bio tu koji je letvosan MORAO da popravi komp. Secam se da sam nesto cackao kablove, naredjivao nekome da mi osushi tastaturu i posle da sam ulazio u bios. Ne secam se zasto sam radio te stvari, ali komp je proradio i svi su bili srecni :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...