Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

al' su ga izrokali čoveče, sa ove blizine to poprilično boli :)

I treba, pizda mu materina lopovska, meni da neko dirne bajs pa ne znam dal' bih mogao da se kontrolišem

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

koliko su dobri ovi vatrogasci (da, da, gej prozivke ... :))

I treba, pizda mu materina lopovska, meni da neko dirne bajs pa ne znam dal' bih mogao da se kontrolišem

haha, neka vam ispriča spu svoj događaj sa kradljivcem bajseva kad bude imao vremena :)

Link to comment
Share on other sites

Ja sam ispred ulaza od gajbe (12 sprat, zgrada od 20+) uhvatio lika u 2 ujutro kako mi krade bajs, snimio ga kroz spijunku i izletim iz gajbe i kazem "Sta radis to?", a on istog momenta skroz mirno i skriptovano se digne i okrene se ka stepenicama da hoda. Ja ga opet iscimam sa tim da sam mu se vec priblizio, on se okrene a ono neki pajdoman, fazon blatnjav u faci, na pola oka i onako sav skenjan od zivota: "Pa samo sam ti gledam tu nesto". Meni bilo trulo da ga peglam i kazem "Aj pali i nemoj da se vracas", na sta se on okrene i onako sav skenjan kaze "Izvini brate" i zapali.

A u prinicipu nije nista uradio, samo mi je ogulio gumu sa "lanca" i pokidao jednu od sajlica kojih ima recimo 40-tak u snopu. Tako da i dalje koristim to kao zastitu ...

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam uspeo da provalim na toj "sajli" dal' je neko probao da je otfikari ili sam je ja sam nekako priklještio nekom prigodom. Doduše na tom lancu se posle pokvarila brava pa sam ga bacio, ali isto ono guma pokidana, a metal onako "nagnječen". S tim što je lanac neki jadan kinez od hiljadu dinara, pa razmišljam, da je neko hteo mogao bi valjda da otfikari.

Meni je kod tvoje priče spu genijalno zapravo to kad dolaziš kući i vidiš nečije "noge u mraku" pa posle kad uđeš u kuću gledaš kroz špijunku a lik onako polako kao u crtanom filmu se prikrada bicikli :)) tu sam pao u komu :)

Link to comment
Share on other sites

http://youtu.be/STSKNizZDv4

"Ovo je sa satelita prikazana spirala na Kosmetu, zašto je Kosmet važan. Oni su snimali sa satelita i našli su da ima nešto. Porušili su sve manastire da bi došli da pipnu to,i videli su da ništa nisu pipnali, će se pokupe bez ikakvu trunku da su našli. Jer ta božja energija se ne pipa, ona može da se registruje kao odraz elektronski"

zvezdana kapija na kosmetu i ostalo :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

jebote koliko je ovo predobro

šteta što ovaj lik verovatno nikada neće prcati :(

"Ovo je sa satelita prikazana spirala na Kosmetu, zašto je Kosmet važan. Oni su snimali sa satelita i našli su da ima nešto. Porušili su sve manastire da bi došli da pipnu to,i videli su da ništa nisu pipnali, će se pokupe bez ikakvu trunku da su našli. Jer ta božja energija se ne pipa, ona može da se registruje kao odraz elektronski"

uffffff

edit:

evo direktan link http://www.youtube.com/watch?v=TkserSCMIrk#t=6m30s

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...