Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

jel zna neko koje su posledice ovom malom sto ga je debeli bacio , neko mi je rekao da mu je slomio obe noge i 8 rebara , a vidi se da mali hoda pa me bas zanima dal je istina (numem da izguglam lepo)

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

sacekajmo da se zvanicno aftermathuje i to je to...mogu ljudi da pisu sta oce po netu...

a mozes da ides sa slomljenim nogama, zavisi kako su slomljene:)

ako ga je ovaj toliko izotkidao, to ce uticati na moj "jeeej napred debeli, ugazi ga jos" faktor u smeru da ce mi samo biti tuzno sto je mali retard cacko mecku metar dana i sto je zapravo ceo setting doveo do takvog outcomea. poetska pravda je u praksi cesto lose resenje, a pogotovo sa dodatnim faktorima koje nosi cinjenica da su deca u pitanju.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa ne, kao debelo dete u skoli mogu sa sigurnoscu da kazem i da mu je slomio obe noge, 9 rebara i sve zube u glavi od mene sledi samo "Bravo debeli, samo tako, jebi kompleksase!!!". Koje su mu opcije? Da pusti da ga bije, da trazi pomoc nastavnika ili da sam resi situaciju? Ako se slozimo da je zadnja opcija jedina prava jer prve dve vode u jos gore stanje po debelog, onda kako da resi situaciju? Silom ili razgovorom? Si ti probao da pricas sa klincem od metar i zilet kojeg cale siluje od batina a keva gasi cigare na njemu dok su u procesu razvoda? Jel mu debeli kriv sto je njemu zivot govno pa mora da ga zagovnja i njemu? Imam veoma nisku toleranciju prema likovima koji matletiraju druge, a posebno prema nedovrsenim metar i zilet kepecima koji skacu na one vislje ili deblje da bi dokazali kako su nesto bolji dok su u stvari pikavci i picke.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

brate, ja ne znam kakve su to škole kad štreber zapravo može da prebije baticu dizelaša. u kajblu smo imali prave siledžije!

i da, ono je amerika, govore "brah". osim ako klinci nisu toliko iskompleksirani da žive u australiji a imitiraju američki sleng :D

znam da je bilo, ali sam sad prochitao da je zmija nakon ujeda uginula od trovanja silikonom :))

to je sigurno istina.

Link to comment
Share on other sites

Josh jedan glas za lika shto je slozio ovog malog. Kod mene je bio slichan sluchaj - u prvom razredu osnovne me je lik drkao celu godinu. Poslednji dan u shkoli (poshto sam se selio na NBG i menjao shkolu tako da me je bolelo uvo), iznabadao sam lika tako da je pobegao kuci. U novoj shkoli, prvi dan sam iznabadao lika koji je bio nevaspitan pred shkolom, a u sledecih nedelju dana josh 3 lika sam preventivno slozio i posle me do kraja osnovne shkole niko nije dirao [:D]

А в чем сила, брат?

Link to comment
Share on other sites

to je sigurno istina.

pa pishe na svim vestima skoro, i domatjim i stranim, al ja tju tebi da verujem [:D]

edit: ischachkao sam nesto... "....but silicon halogens are corrosive and extremely toxic; silicon breast implants may cause even cancer..."

Edited by InfernOwn
Link to comment
Share on other sites

Pa ne, kao debelo dete u skoli mogu sa sigurnoscu da kazem i da mu je slomio obe noge, 9 rebara i sve zube u glavi od mene sledi samo "Bravo debeli, samo tako, jebi kompleksase!!!". Koje su mu opcije? Da pusti da ga bije, da trazi pomoc nastavnika ili da sam resi situaciju? Ako se slozimo da je zadnja opcija jedina prava jer prve dve vode u jos gore stanje po debelog, onda kako da resi situaciju? Silom ili razgovorom? Si ti probao da pricas sa klincem od metar i zilet kojeg cale siluje od batina a keva gasi cigare na njemu dok su u procesu razvoda? Jel mu debeli kriv sto je njemu zivot govno pa mora da ga zagovnja i njemu? Imam veoma nisku toleranciju prema likovima koji matletiraju druge, a posebno prema nedovrsenim metar i zilet kepecima koji skacu na one vislje ili deblje da bi dokazali kako su nesto bolji dok su u stvari pikavci i picke.

procitaj opet moj post, nista nisam pricao za debelog. debeli je trebalo da uradi to sto je uradio, upadas u emo trip, pa citas ono sto ne pisem:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Za srce si me ujeo, samo da znas. Komentarisao sam tvoje "Ok, ako je bilo povreda sad sam malo drugacijeg misljenja, napred debeli ali mi krivo ujedno" dok sam ja "Ok, bilo je povreda, napred debeli, samo tako gazi budalu, jebes posledice jer nisu nista naspram onoga sto tebe ima da snadje ako to ne uradis". Da, imam i ja price, nimalo lepe ali necu da sirim mrznju izmedju velikih/debelih i malih/mrsavih.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Za srce si me ujeo, samo da znas. Komentarisao sam tvoje "Ok, ako je bilo povreda sad sam malo drugacijeg misljenja, napred debeli ali mi krivo ujedno" dok sam ja "Ok, bilo je povreda, napred debeli, samo tako gazi budalu, jebes posledice jer nisu nista naspram onoga sto tebe ima da snadje ako to ne uradis". Da, imam i ja price, nimalo lepe ali necu da sirim mrznju izmedju velikih/debelih i malih/mrsavih.

wat

kako sam te ujeo za srce leba ti...ja sam samo komentarisao kako je tuzno sto uopste dolazi do takvih situacija, naravno da je bolje da najebe ovaj mali retard nego onaj debeli meda, ali je smor sto mali ima slomljene kosti zato sto je naprzeni majmun sa svojih nula godina. kapiras ti uopste sta ja pricam? opet si uleteo sa tripom "tako je debeli, bolje to nego tebe da snadje nesto jos grdje vremenom", a ja opet kazem procitaj malo sta pisem... nisam ja onaj klinac sa klipa, diskusija zove pekara:)

dakle, nije poenta u tom klipu od dvadeset sekundi nego sam hteo da kazem da je smor sto eto, neko dete najebava zato sto je debelo i smor je sto neko drugo dete najebava zato sto mu cale gasi pljuge po glavi. nema on trijes godina pa da ga gledas tako racionalno. on je isfrustrirani klinac, mozda postane kul za tri godine. nije njemu debeli slomio noge nego taj njegov cale, ako me kapiras. i nije uopste u pitanju da li je to neminovno ili ne, samo sam izrazavao moj trip povodom toga. a i taj mali je potpuno nesvestan psiholoskog efekta koji ce traumatizovanje debelog imati na debelog kasnije (cak i da ZNA, a verpvatmp ne zna, opet nije isto kao da je SVESTAN, dve razlicite stvari), to je kao kad beba razbije casu, neces joj srati jer ne konta. da, ovaj klinac nije beba, ali je daleko od racionalnog razvijenog coveka. da sam ja sa svoje tri banke ovo radio nekom debelom, sasvim je okej da mi slomi sve kosti, al to je druga prica, nevezano za to da li se nama dize kita jer smo se emotivno povezali sa debelim zato sto svi imamo takve price iz detinjstva.

imam i ja price, uopste nije bitno dal je neko debeo ili mrsav, ali onog trenutka kad dozvolim da moje price uticu na ono sto pisem, tog trenutka treba da prestanem da pisem, ako me razumes. svi ljudi imaju svoje price, ja jesam najvazniji SEBI, ali to nema veze sa uzgajivacima kupusa u alziru, sto bi rekla deca:) tako da se trudim da imam siru perspektivu, ja znam da tebe zabole za te akcije, sto si vise puta i naveo, ali zasto te ja ujedam za srce ako ja pokusavam da me ne zabole?

mislim jel ti kapiras da sam ja i posle infoa da je mali polomio sve zivo, pustao pola sata taj klip na repeat? i da li kapiras da to sto ja pustam taj klip, imam gajbi poster debelog i drkam kurac na klip svaki dan, nema veze sa diskutovanjem o tom dogadjaju?

tako da ja ovo

"Ok, bilo je povreda, napred debeli, samo tako gazi budalu, jebes posledice jer nisu nista naspram onoga sto tebe ima da snadje ako to ne uradis"

nisam dovodio u pitanje i sa ovim se slazem i ne vidim u cemu je problem. druga stvar, ja mislim da se mi zapravo slazemo, a tvoje srce je ujedeno, sta radis tek kad se ljudi ne slazu sa tobom? mislim, nemoj da si neo jebote.

Koje su mu opcije? Da pusti da ga bije, da trazi pomoc nastavnika ili da sam resi situaciju? Ako se slozimo da je zadnja opcija jedina prava jer prve dve vode u jos gore stanje po debelog, onda kako da resi situaciju? Silom ili razgovorom?

treba da resi upravo ovako kako je resio. problem?:)

nisam ja mislio da debeli treba nesto drugacije da uradi, nego je tuzno sto deca najebu u ovom ili onom obliku zbog nekih desetih ljudi. primera radi, debeli najebava zato sto cale od onog malog gasi pljuge, a verovatno su i roditelji debelog negde zasrali, mali retard najebava isto zato sto njegov cale gasi pljuge i tako dalje i tako blize. hocu da kazem da mali nema frustove i sadisticke porive zato sto je sadista (moze da bude, ali uglavnom je malo verovatno) vec zato sto cale gasi pljuge. idem par koraka unazad, ne gledam samo klip, klip kao takav je kul, sa sve aftermathom.

nadam se da sam pojasnio sad, mozda nisam najsrecnije napisao onaj prvi post.

oftopik:

kod mene u skoli debele nisu zajebavali upravo zato sto su debeli mogli da rade ove stvari sa klipa [:D] zajebavali su vise mrsave:)

p.s.

da, pod tim da mi je tuzno, mislio sam ako malom ostanu posledice za ceo zivot. ako posle dva meseca ode da igra basket, onda okej, platio je lekciju. al ako bude copao sledecih sedamdeset godina svog zivota zbog ovoga, previse je najebao, mislim, objektivno jeste.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Dubstep beatboxing :D

http://www.youtube.com/watch?v=6sU2yyosJho

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...