Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Odlični su ovi bajkeri i instalacije dosa i windowsa.

A za Dmitrija sam i ja hteo da pitam o čemu se zapravo radi u originalu videa? Nisam uspeo da pronađem.

Snimci poletanja sa kamera montiranih na Diskaveri - http://www.nasa.gov/multimedia/videogallery/index.html?media_id=68551231

i internet bez ovoga izgleda ne može, kuče koje svira bubnjeve - http://dogs.icanhascheezburger.com/2011/03/03/funny-dog-videos-goggie-plays-drums/

a ajd da svira :)

Link to comment
Share on other sites

A za Dmitrija sam i ja hteo da pitam o čemu se zapravo radi u originalu videa? Nisam uspeo da pronađem.

Postoji i ceo klip iz koga je ovo iseceno, ali bez prevoda je.

Edited by zuzilinjo
How long will this last, this delicious feeling of being alive, of having penetrated the veil which hides beauty and the wonders of celestial vistas?
It doesn't matter, as there can be nothing but gratitude for even a glimpse of what exists for those who can become open to it.
Link to comment
Share on other sites

ranije, bas ranije, tamo negde 2000. i pre su imala i takmicenja za te demoe, secam se samo da mi tada nikako nije bilo jasno kako spakuju tako nesto u 30KB :) Cak sam imao i neku kolekciju ali to je otislo sve kad je riknuo hard, da ne prati neko , razvija li se ta scena i dalje, dajte neke sajtove

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Da li gledate puno horor filmova?

Devojčica iz Ringa (i sličnih filmova) postavljena u hodnik jednog hotela:

Dobro su izašli ovi na 2:00 da spasu klinku, koja se i sama usrala, jer kapiram da bi ova krenula da je mlati torbom po glavi

Link to comment
Share on other sites

zar ne bi njima trebalo da bude baš obrnuto? kao "vidi devojčica stoji u hodniku i ima medu"? možeš malo da se štrecneš što je neko tu, kao kada je neko u liftu u zgradi kad ga ne očekuješ itd, ali da se prepadneš kapiram možeš samo ako znaš priču.

Link to comment
Share on other sites

Ili prvi deo tog filma, snimljen 90ih, zove se roze ring

Edited by shw.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ok, ja realno da ovako nešto vidim, nasmejao bih se odmah jer je isuviše očigledno da je fora iz ringa. Ne verujem baš da oni koji nisu gledali Ring su u fazonu "vidi mala napuštena devojčica kojoj ne vidim facu sa sjebanom lutkom, how cute, daj da joj priđem i dam bombonu".

Roze ketchup nije nešto sa čim se treba šaliti :(

Edited by Manny Calavera

"This deck of cards is a little frayed around the edges, but then again so am I and I've got fewer suits..."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...