Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bolji je brijac kad se brijes skroz jer trimer pali kozu...tako sam bar ja cuo.

a vudu ja ti takodje preporucujem makaze ako nemas bas bradu preko cele brade XD ja imam bradicu jel (kao jarac) i makaze savrsheno odradzuju posao + imam ovaj fusion dzilet sa onim pozadi brijacem za fazoniranje i to.

I know i can!

Link to comment
Share on other sites

Ovo "ТРИМЕР ЗА ПОТКРАЋИВАЊЕ ДУЖИХ ДЛАКА" mi ne deluje tako ubedljivo kao kod Pejinog modela!

Fala Pejo buržuju, kad legne plata kupujem taj (ili eventualno kruzer 2, pošto je par hiljada jeftiniji).

meni je cale za prosli rodjendan uzeo braun trojku,a ja nisam ni blizu primerka alfa muzjaka kojem je brada kao zichana chetka,dodushe imam ultra retardirane oshtre brkove,ali opet,poenta priche je da su mi se vec zabrinjavajuce istupili nozhevi,a istu prichu ce ti reci i moj ortak koji lurkuje po klinkama iz pakla,dodushe on ima kruzer dvojku,ali you got the point...ja sam potpuno izbacio brijach iz upotrebe jer mi je bilo mnogo do jaja,ali evo sad se vec nerviram pa sam poceo ponovo da ga koristim...

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

E ovako, obišao sam Tehnomarket, Ide(j)u i Rodić, i situacija je prilično tužna.

Prvo što ljudi koji rade tamo uglavnom ne znaju šta prodaju (mada, i ja sam našao da očekujem od žene da zna šta kako se tačno trimovanje brade razlikuje od podbrijavanja ispod pauzha). Jeftiniji aparati za brijanje su baš to, aparati za brijanje, sa nekakvim dodatkom za trimovanje čisto da se kaže da ima. Naravno, nepodesive dužine, što mi ne radi posao, jer su uglavnom 3 mm ili više.

Tako da sam na kraju uzeo ovaj Pejin buržujski Kruzer 3, jes da je skup ko đavo ali mi radi posao savršeno, ta najkraća dužina od 1,2 mm je upravo ona koja mi odgovara za bradu od "dva dana" koju volim da nosim.

Nadam se samo da mi se neće desiti ovo što i Gruji.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...