Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2 nedelje nema kiše, i onda ja juče odlučim da operem auto. A classic.

e, zna li neko gde može da se uzme pečeno pile ili ćurka u gradu a da ga imaju brzo spremno

@trooper: Probaj u Pilencetu. :)

samo da se zahvalim još jednom na infu, skroz su ok cene i dosta su brzo doneli klopu, meso je skroz ok bilo spremljeno, jedino se pomfrit malo ubajatio na putu al tu nema mnogo pomoći.

Link to comment
Share on other sites

BRAVO VIĆO! :*

OLOLOL PIJANI POST \o/ \o/ \o./

http://soundcloud.co...odcast-01-pilot

radili smo ozbiljnu emisiju pa smo napravili i ovu pored nje, SLUSAJTE NAS!

ahahaha svaka čast, obavezno implementirajte vuduov predlog, biće vrhčina :D samo bez kašnjenja emisija, izaberite neki termin, tipa usrani ponedeljak :D

Uvedite gostovanja rurovaca u vaš podkast i ispitujte ih o svemu i svačemu \o/

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

od 11.

aha, onda je ok, ja sam mislio da ideš pre posla u teretanu, a da tipa radiš od 9 :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kakav pobeda dorucak pre posla. Mesara Tri Bika (u Makenzijevoj ili kako vec malo pre Slavije, kod one staklene zgrade nove) koji peku odma. Ajd sto je fantastican rostilj, ali sto je dzabe... Punjena pljeka, sa suvim vratom i kackavaljem, u maramici, 200g u svezem somunu = 150 din. Pljeka 150g, 100 din. Kako sam nacuo dok sam cekao, masovno raznose has firmama u blizini, pa otuda valjda niske cene. Ili to ili sam jutros jeo macice za dorucak.

Link to comment
Share on other sites

braun seria 1 150 :)

http://ser.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09034581 pusti peju on baca pare :D meni je ovo hit :D mislim jeste da mi je to prva masinica ali ima i trimer i brijac :D

Ovo "ТРИМЕР ЗА ПОТКРАЋИВАЊЕ ДУЖИХ ДЛАКА" mi ne deluje tako ubedljivo kao kod Pejinog modela!

Fala Pejo buržuju, kad legne plata kupujem taj (ili eventualno kruzer 2, pošto je par hiljada jeftiniji).

Link to comment
Share on other sites

Kakav pobeda dorucak pre posla. Mesara Tri Bika (u Makenzijevoj ili kako vec malo pre Slavije, kod one staklene zgrade nove) koji peku odma. Ajd sto je fantastican rostilj, ali sto je dzabe... Punjena pljeka, sa suvim vratom i kackavaljem, u maramici, 200g u svezem somunu = 150 din. Pljeka 150g, 100 din. Kako sam nacuo dok sam cekao, masovno raznose has firmama u blizini, pa otuda valjda niske cene. Ili to ili sam jutros jeo macice za dorucak.

true

true

don't grow up it's a trap

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...