Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

Žena, ssi.

oh dude. :(

nisam upoznat sa vašim pričama, al me ozbiljno brine količina depresije oko mene. Ovo je neka jebena sezona raskida, bar 3-4 ortaka su ili u svađi sa ribama ili raskinuli u zadnjih mesec dana. A sve duže veze u pitanju ...

Ja sam mislio da je period pred leto vreme za to :(

Ili da kažeš kao zima kreće, pa je depresivno vreme ... kurac moj, 20 stepeni napolju, sija sunce već nedeljama unazad ...

pa, ja onda bas i ne spadam u tu grupu, jer sam ja pre 8-9 meseci... Ali bedak je jos uvek, opasan. :\

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

“One of the hardest things in life is watching the person you love, love someone else.”, rece jednom jedan mudar covek.

Da li biste ikad verovali u reci i pesme moje, da vam u intervjuima zvucim poput Viki, Miki, Stoje, da sam nepismen k'o majmun, besprizoran poput proliva, da sam isti kao oni, zar bih bio POBUNA ?

Link to comment
Share on other sites

To je zato što su ljudi postali sebične sisice koje misle da su samo njihovi problemi i potrebe jedini bitni, pa nisu spremni za odricanja koja su sastavni deo veza.

sad but true!

vudu car, cista istina kao suza !

danas sam video nekog(verovatno forumas :D) u beloj camo pejb majici ispred ftn-a oko 2 sata, pa eto cisto da se kaze da je neko vidjen :D

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Mene pandur jednom zaustavio u pola 4 ujutru, ja se vraco iz igraone, i odjednom iskoce lik i riba iza kontejnera. Dal su se vacarili tu pa sam im pokvario momenat il sta...

pandur se navatavao sa ribom iza kontejnera?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...