Jump to content

pričajte!


Recommended Posts

da vas pitam, jel normalno kad odnesete uredjaj pod garancijom na servis da u toj firmi traze od vas da platite transport njihovom dobavljacu i nazad?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hajli mi je rekao da su mi glupi postovi na ovom topicu :((

1k je malo realno, ali ajde makar je plaćen stan.

Lepo vreme, radujem se tome, ali ću morati da jurcam po gradu pa ću Coki javiti kakva je gužva!

to je fora Laki, čisto da bih naterao ližra da nam otkrije kolika mu je plata. Onda da je pravi gastos i da kaže par soma, stavimo čarape na glavu i pravac Vršac

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

da vas pitam, jel normalno kad odnesete uredjaj pod garancijom na servis da u toj firmi traze od vas da platite transport njihovom dobavljacu i nazad?

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

dodje mi najbolji ortak i kao "e, oces za 3 nedelje na skijanje u Francusku?", i momentalno poludim. Prvo, zato sto je bio sa mnom na moru, pa posle i u Djenovi, i zna da sam potrosio sve pare koje sam zaradio, i sad kao planira skijanje od 500e za 3 nedelje?!?!

Mislim, njega boli kara, zivi bas bas lagodno, putuje kad hoce, gde hoce, cale mu ima dosta, i nije problem. A najvise me nervira kad od njega cujem kako kuka da nema para, onda ode u Usce kupi kaput od 18k (uz pricu "nigde nisam nasao ispod 13k", ali eto opet je uzeo taj od 18k), patike od 14k, onda kuka kako ce cale "da ga ubije" (LOL), i sad me zove na skijanje od 500e.

Jebem ti bre ljude, kako tako nemaju osecaj ni za sta...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

A možeš lepo da kažeš "neću" i nastaviš sa svojim poslom?

Ah da, zaboravih da napomenem da je prvobitan dogovor bio da se ide za NG u Istanbul (tako da sam krenuo da skupljam kintu za to), pa ako se skupi opet lova, da se ode u nekom martu recimo na skijanje. Ali eto, dig'o mu se kurac, "zaboravio" na one neke dogovore, i sad ide ova prica...

I sto je najcrnje, sve bi to i nekako bilo ok, samo da pored svega toga ne slusam kako on nema para.

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ hajli - mudro, izvinjavam se i priključujem planu.

@ dvini - nije bre, pa jel si pao sa kruške?

nisam, i ja sam bio u lol fazonu, al reko da proverim, svasta je normalno u srbiji sto u mojoj glavi nije

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

Ah da, zaboravih da napomenem da je prvobitan dogovor bio da se ide za NG u Istanbul (tako da sam krenuo da skupljam kintu za to), pa ako se skupi opet lova, da se ode u nekom martu recimo na skijanje. Ali eto, dig'o mu se kurac, "zaboravio" na one neke dogovore, i sad ide ova prica...

I sto je najcrnje, sve bi to i nekako bilo ok, samo da pored svega toga ne slusam kako on nema para.

Hah, moj najbolji ortak (koji zivi sam u stanu u kome mu matori placaju sve) i ima 'dzeparac' od 300e mesecno je nedavno kupio komp od 1000e od 'svojih' para i sad se zali kako nema para jer daje tipa 100e mesecno za rate za komp. xD Mada mene ne potresa to toliko, kapiram da bi i meni smetalo ako bih mesecno dobijao 30% manje, al opet. :D

Link to comment
Share on other sites

@ hajli - mudro, izvinjavam se i priključujem planu.

@ dvini - nije bre, pa jel si pao sa kruške?

to ti pričam, samo ono naše

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

sve ove slike svetla na zemlji su sa googleearth-a o/

nego, jedini ovlasceni servis za samsung (monitore) kod nas je skoro bankrotirala, e sad odneo ja 4 neka monitora na servis, i kaze meni baja (citiram) "daj ti meni lepo po 2000din za svaki monitor a ja cu da skinem delove sa drugih monitora na servisu, da ne duzimo papirologiju i ne provlacimo kroz kasu" =DDD

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...