Jump to content

ne mogu da otvorim neke internet stranice


Dulac

Recommended Posts

Provider je ikom kablovska, net od starta 'ne radi' naime nece da otvori neke stanice, tipa youtube/facebook dok otvara na primer ovaj forum filehippo itd. Takeodje se eve isto ponasa posto sam totalno formatirao hard i instaliorao novi windows (xp je u pitanju)

Ako neko ima ideju koja bi doprinela resavanju ovog problema bio bih zahvalan da je podeli samnom :)

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

nije ruter onaj klasicni kablovski modem, zvao sam njih kazu da ne mogu selektivno da blokiraju sajtove i da nije do njih :P , jel moze da bude da je neispravan modem?

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

nista nije pomoglo za sad, sutra cu dovucem novi komp tako ce se sigurno znati u cemu je problem, u kompu ili modemu/netu

Furthermore, once players can survive for a few seconds, it tends to force everyone to worry about defenses once again. Will resilience make enough of a difference? That is something we are discussing right now

I'd hug you but I can't do that while strangulated.

using a snare breaker and a purple costume doesn't prevent dps btw.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam imao takav problem da mi blokira odredjene sajtove. Npr mogu da udjem na neke nebitne a ne mogu na face itd itd. Problem moze da ti bude u fail antivirusu. Jer ja kad sam imao jebenu Aviru koju svi hvale i kad sam hteo na net pojavi se "this site is been blocked due ur security" ili tako nesto i u pozadini se pojavi kao neki coveculjak mada vise lici na pandura i ne mozes na taj site. Tako da sam ja jednostavno reinstalirao windows, posto jednostavnom instalacijom drugog antivirusa nista neces resiti, i ubacio sam AVG po preporuci druga. Ima anti-virus, anti-spyware, anti-spam, anti-rootkit, e-mail scaner, ID protection, link scaner, web shield, resident shield itd itd. Nasao sam neku licencu do 2018. god i evo proslo je vise od 2 g kako nije bilo potrebe da reinstaliram komp. Jako sam prezadovoljan antivirusom mada ukusi su razliciti. Nadam se da ce ti ovo bar malo pomoci. Pozz.

E da zaboravio sam da kazem, nije do neta 100000 % jer nakon reinstaliranja kompa i ubacanja novog antivirusa, nisam menjao net a opet sam mogao na sve moguce internet stranice. Pozdrav za sve.

How much wood would a woodchuck chuck

If a woodchuck could chuck wood?

A woodchuck would chuck all the wood he could

If a woodchuck could chuck wood!

Link to comment
Share on other sites

Ja sam imao takav problem da mi blokira odredjene sajtove. Npr mogu da udjem na neke nebitne a ne mogu na face itd itd. Problem moze da ti bude u fail antivirusu. Jer ja kad sam imao jebenu Aviru koju svi hvale i kad sam hteo na net pojavi se "this site is been blocked due ur security" ili tako nesto i u pozadini se pojavi kao neki coveculjak mada vise lici na pandura i ne mozes na taj site. Tako da sam ja jednostavno reinstalirao windows, posto jednostavnom instalacijom drugog antivirusa nista neces resiti, i ubacio sam AVG po preporuci druga. Ima anti-virus, anti-spyware, anti-spam, anti-rootkit, e-mail scaner, ID protection, link scaner, web shield, resident shield itd itd. Nasao sam neku licencu do 2018. god i evo proslo je vise od 2 g kako nije bilo potrebe da reinstaliram komp. Jako sam prezadovoljan antivirusom mada ukusi su razliciti. Nadam se da ce ti ovo bar malo pomoci. Pozz.

E da zaboravio sam da kazem, nije do neta 100000 % jer nakon reinstaliranja kompa i ubacanja novog antivirusa, nisam menjao net a opet sam mogao na sve moguce internet stranice. Pozdrav za sve.

Ja sam imao takav problem da mi blokira odredjene sajtove. Npr mogu da udjem na neke nebitne a ne mogu na face itd itd. Problem moze da ti bude u fail antivirusu. 

Ja sam imao takav problem da mi blokira odredjene sajtove. Npr mogu da udjem na neke nebitne a ne mogu na face itd itd. Problem moze da ti bude u fail antivirusu. 

Npr mogu da udjem na neke nebitne a ne mogu na face itd itd

Npr mogu da udjem na neke nebitne a ne mogu na face itd itd

[:D]

sorry, I had to :)

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pisao sam veoma brzo tako da nisam obracao paznju na greske u kucanju. Mada neki ljudi se ovde trude da pomognu drugim ljudima umesto sto ispravljaju gramaticke greske i mogao bih malo da iskuliras s tim posto nije vise interesantno.

How much wood would a woodchuck chuck

If a woodchuck could chuck wood?

A woodchuck would chuck all the wood he could

If a woodchuck could chuck wood!

Link to comment
Share on other sites

kako nije skapirao, pa bitan mu je face!

@topic

ako koristis firefox moze da se desi da nece da te pusti na neke sajtove ako nemaju dobar sertifikat

Edited by WuDu

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

E meni se to desilo sa ADSL ruterom, da neke stranice hoce da otvori a neke nece (neke bitne neke nebitne! [:D]), i zvao podrsku i oni mi rekli u settingsu rutera da promenim neki protokol, ne znam koji tacno, tipa sa 1200 na 1400 i od tad je radilo.

Sve se to desavalo sa Beotel ADSL-om.

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

@ vudi

sta zna decko sta mu iskace, vidis da mu je face bitan =)

@ spu

decko ima kablovski modem = nema podesavanja (bar ne dostupnih, mada moze da se iskopa ako znas koji os tera modem)

People don't stop playing because they get old, they get old because they stop playing.

Link to comment
Share on other sites

E meni se to desilo sa ADSL ruterom, da neke stranice hoce da otvori a neke nece (neke bitne neke nebitne! [:D]), i zvao podrsku i oni mi rekli u settingsu rutera da promenim neki protokol, ne znam koji tacno, tipa sa 1200 na 1400 i od tad je radilo.

Sve se to desavalo sa Beotel ADSL-om.

Bice da nije protokol nego verovatno MTU.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...