Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Kakva su generalno misljenja ljudi oko vas o doti2, igram dotu od 2004 bez nekih duzih pauza i pre neki dan sam dobio key i nekako sam razocaran igrom :/

Izgleda mi kao da su je pravili da uzmu neku lovu.Stvatno ne znam sta im je trebala "nova" igra sem ako izuzmemo rekonekt opciju koja je stvarno bila potrebna.Grafika, modeli(itema posebno) i voiceoveri su nekako meh.

Edited by asdf
Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako , ja sam recimo probao par partija na tudjim nalozima i prvi put mi je bilo malo konfuzno , dok je posle vec islo skroz ok , za razliku od LoL-a recimo , u koji sam gledao jedno nedelju dana i i dalje nisam uspeo da se prilagodim.

Sto se tice promena, jebiga, druga firma , drugi proizvod, s tim sto ne znam zasto su toliko zadrzali stvari, mozda u ovom prelaznom periodu, pa ce kasnije dodavati nesto novo i unique non-wc3. Ne moz' da ocekujes neki dota vajb jer je ona zasnovana na Warcraftu, osim imena heroja/itema/izgleda mape i tako nekih stvari.

Istina je da su neke stvari ujebali sto se tice dizajna odredjenih heroja/magija/glasova, ali dobro ima i dosta kul inovacija.

Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako , ja sam recimo probao par partija na tudjim nalozima i prvi put mi je bilo malo konfuzno , dok je posle vec islo skroz ok , za razliku od LoL-a recimo , u koji sam gledao jedno nedelju dana i i dalje nisam uspeo da se prilagodim.

Sto se tice promena, jebiga, druga firma , drugi proizvod, s tim sto ne znam zasto su toliko zadrzali stvari, mozda u ovom prelaznom periodu, pa ce kasnije dodavati nesto novo i unique non-wc3. Ne moz' da ocekujes neki dota vajb jer je ona zasnovana na Warcraftu, osim imena heroja/itema/izgleda mape i tako nekih stvari.

Istina je da su neke stvari ujebali sto se tice dizajna odredjenih heroja/magija/glasova, ali dobro ima i dosta kul inovacija.

Pa sigurno da cu se navici posto mi je obicna dota super i dan danas, nego ocekivao sam da mi prva reakcija bude kao "uf kida igra" a ono nista kao odigrao sam i to je to :)

A za dizajn ih je blizzard usrao sigurno sa zabranama.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...