Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Oprosti ti što imam mišljenje o tvom mišljenju?

A i dolazak na dota forum samo da bi rekao da je igra spora i dosadna je čist troll bait, ja se izvinjavam što sam išta rekao O MOĆNI MODOVI!

On topic: Jel imaju neke ihl lige već i kako dospeti u neku? Van dešavanja sam odavno...

Edited by TingoL

legen... wait for it.

Link to comment
Share on other sites

Jel imaju neke ihl lige već i kako dospeti u neku? Van dešavanja sam odavno...

Trenutno ima tri inhouse lige, koje su manje-vise aktivne:

-eSahara, koja je bila prva i najverovatnije je trenutno najbolja, imaju vouch sistem preko sajta, pa se prijavi i vidi

-ownedby.pro, skoro je krenula, ruska liga i ima stvarno gomila rusa, ali tu je najveca sansa za vouch

-dotalicious vouched liga, koja je u poslednje vreme nesto manje aktivna, ali najavljuju neke velike promene oko 15., i nije toliko jednostavno dobiti vouch, jer je vecina admina nesto strozija

Ali u svakom slucaju, na matchmaking-u ako ti dobro krene i dodjes u taj "pool" igraca, igraju se dosta dobre partije, tako da i lige nisu nesto preterano vazne.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, koliko je tacno zahtevna dota2? Meni secka pri vecim fajtovima, iritira jbg nemas dobar tajming. Da li mi je do sistema, posto imam Athlon X2 4000+(2x2.2ghz), 3gb rama i Geforce 240gtx 1gb. Detalji su na medium.

Iskljuchi senke ako vetj nisi, meni je pomoglo.

Inache seckanje kod biranja heroja i nekih zvukova je "normalno", sudetji po gomili ljutih gikova koji se zale na dev forumu. :D

Link to comment
Share on other sites

Ma key treba meni..

Znam da nema veze koliko igara ima na steam-u nego koliko znam ortak kada je kupovao, kupish igru pa dobijesh neke bonuse i promocije ili kako kad vec, pa sam mislio zbog toga d amozda ima neke shanse i za dota key. Posto se ja ne smaram na steam-u.

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...