Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Da da Dota2 pub je mnogo jaci od Dota1 pubova, cak je mnogo jaci i od SIG-a (Dota-league), na SIG-u se nista nije pratilo, uvek standard 2-1-2 i u uglavnom nemas koku, ako sam ne kupis, dok u doti2 ljudi prate scenu pikuju i igraju ono sto se igra i sto je najjace.

Па то причам све време. Где си могао у д1 пабу да видиш да се купује кокошка, вардови и да супорт пушта керија да фармује? Ретко, али врло ретко. Закључак је да је у д2 паб на вишем нивоу него у кецу. Реално.

Link to comment
Share on other sites

Uf sta reci na gomilu vasih sranja...

Aj ovako

@Tyrant (jel si to ti lw Mladjo? :) ) To sto ti poredis te mechmejkinge i ranked na honu je totalno neobjektivna stvar. Sve to zavisi od gomile nekih jos nepoznatih faktora. Imam drugara koji svaki pub ima 25 : 0 ili 0 : 25 jer je pubstomper koji se mnogo inati i u njegovim partijama su uglavnom neki ludi rusi i ne lice gejmovi ni na sta.

Onda postoji imba stack Neba Aca Tesha Paja sa kojima kad god igram izgubim, pa makara mi vodili 20 razlike i 5 towera.

A onda opet, kada se ustakujem sa nekim drugim ljudima (ili kada igram sam) upadaju mi "known" dota igraci i gejmovi lice na cwove i sve je super. Tako da te presude hon lol dota igraci nisu bas realne.

Sto se tice samih igrica HON = DOTA2 , samo sto je dota2 kasnije izasla pa je malo lepsa i organizovanija, ali je to ista igra i samo je pitanje kome se sta vise svidja.

LOL je skroz razlicita prica i bolje je ne porediti je sa dotom i honom.

Onda da, Luci je stara garda dote, nikada nije bio neki skiler ali je imao muda da dolazi na turnire i to treba postovati! :) ( i svidja mi se jako kako je Tyran* odgovorio i izvinio se, sto nije bio slucaj sa nekim drugim rur konanima poput Timeismoneya (koji je ipak na kraju shvatio ko sta kako, pa je i to za pohvalu :))

Ee da, da dodam jos na te vase "probleme" oko igranja puba. Zajebano je to sto svi hoce kerije i sto suportovi ne mogu da suportuju normalne ljude. ALI shvatite da je ovo TIMSKA igra i da ne mozete da sedite svaki dan sami kod kuce klikcete find game i igrate brutalne partije.

resenje je da , vec ako ste gejmerski orijentisani, odete do igraonice sa drugarima i iskoristite to sto dota2 ima taj mm stack sistem i da vas petorica przite TIMSKU dotu! Posle toga webchat.quakenet.org /j dota2.cw pronadjete ls pa ms pa hs i igrate malo cwove I ONDA DODJETE NA BG FEST DA SE DRUZIMO I SHURIMO DOTE BEZ RUSAAAA!

Nisam verovao da cu ovo ikada reci, ali here it comes: "JA SE JEBENO SLAZEM SA VIKTOROM!"! :D

Link to comment
Share on other sites

Па тих 70% су углавном Руси. То смо утврдили. Да направе њихов посебан сервер и многе ствари ће доћи контроли.

Je л' игра неко од вас ону лигу Keita-ihl лигу преко мирца? Рекоше ми да играју све неки познати фора Денди. Где су бре? Не виђам их.

Link to comment
Share on other sites

koliko sam hteo da imam beta key,toliko bih sad voleo da nemam dotu 2,kakvo govno od komjunitija,sacuvaj boze,imam duplo vise pobeda od poraza,ubijam 150 + kripova uvek,cesto 200 + i i dalje me stavlja u matchmaking sa totalnim jebenim retardima,kamo srece da pukne ovo govne od dote 2 pa da se svi lepo vratimo na keca

Link to comment
Share on other sites

Report trenutno sigurno ne znači ništa, možda ako je neko baš mnogo preterao. Mislim, beta je u pitanju, sve je to besmisleno, plus da te reportuje može svako, morao bi da postoji i sistem admina koji gledaju da li je to opravdano ili nije.

Inače, juče bio solidno produktivan dan u doti, dobili smo sve partije koje sam igrao osim jedne na početku koju i dalje ne znam kako smo izgubili, tj. znam, jer smo debili :)

Link to comment
Share on other sites

Ma meni najmanje smeta sto su debili i sto ne znaju ni sta je courier ni sta je ward ni sta je stack pull ni dobar lane composition, ali mi smeta kad god hocu da im nesto objasnim pisu na jebenom ruskom ili pricaju preko voice-a i psuju te, to mi digne pritisak na 200

Edited by Gankaloth

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...