Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Nauci da igras izadji iz 1400mmr bracketa nadji jos 2 prijatelja koji znaju da igraju i eto ti lepe igre :)

Simple

ps U pub doti su jos veci retardi ali ti tada nisis znao da igras pa ti bilo ok, a sada si se natripovao da znas i sada mislis da znas.....

Nije hejt

Vidi ga indijanac

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

Ima replayeve od uvek cini mi se (bar od kraja 2011 kad sam ja dobio betu, ne znam za pre toga). U principu skines demo, stavis ga u dota2 folder (ne u folder "replays" koji se nalazi u dota2 folderu nego samo u dota2 folder) i udjes u dotu i u konzoli ukucas viewdemo i iz opadajuceg menija izaberes demo koji hoces da gledas i enter

Link to comment
Share on other sites

Odlicno. Jedva jebeno cekam.

Not worth it.

Previse budala.Igrati solo je samoubistvo, igranje sa jednim ortakom moze da bude dobro trollovanje, threesome moze da prodje, ali ni tada nije bas idealno...

Ekipa od 4 do 5 ljudi je vec uzivancija.

Ako unapred nisi spreman da igras sa 2 ortaka, nemoj ni da se trudis, samo ces ispizdeti.

Timovi u doti su ti nesto po fazonu - ili dobijes dobar tim, ili tim pun rusa.Ako ides solo ili sa jednim ortakom.

Na koje god servere da odes, bice tu.Kineski i Americki laguju uzasno pa se ni ne isplate mnogo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...