Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ja nisam igrao od drugog januara al zbog povecanog estrogena (vudu™) u rl-u razmisljam ponovo da krenem.

 

edit:

steam acc: oujea_

bromniknight

 

suportujem ko car

kunku nikad ne igram

 

tako da add me malo da se igram ovih dana

moze i neki inhouse

 

a ovo mi je drugi acc

na prvom sam imao 55% win na 400 nesto gejmova al na ovom su masovno krenuli rusi :tf:

Edited by nikita_

sine nikita, postao si nik kejv
 
Vagine 90 posto zena sveta su ti otvorene 
Link to comment
Share on other sites

Before the departure of Ksi, Crazy and Virtus Pro Illidan, and the fight between Xboct and Na'Vi, it is possible that the latter part of the new roster of Virtus Pro, with NS, Art-ars and Xboct and as a possible replacement Xboct, Illidan

 

ipak nije bio troll?

Edited by method-
Link to comment
Share on other sites

tebra ja upadnem sa ultijem i mantom lion i ogre umru u sekundi, i pored toga imali su 3 bashera i 1 mkb.. fazon je što su ruska govna namerno fidala, fidali kurira itd..

 

 

 

Prava navi stranica ima preko 220k lajkova :)
https://m.facebook.com/NatusVincere?id=160647443979176&_rdr

znam al' kontao sam da imaju posebnu stranicu za dotu kao što imaju dosta organizacija odvojeno..

Edited by method-
Link to comment
Share on other sites

Како сам се сад изнервирао! Кад ми улете трајхардери са комбо пиковима, а ја 3 руса у екипи. Кристал мејденка нит курир, нит један једини јебени вард. Па оставе мене соло са џогером, а она и други рус са абадоном иду заједно. А ја сам против урсе и виспа. Наравно урса прво што је купио је чизма и не могу ништа!

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...