Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

[roflmao]



Da ne bude da spamujem, mene hajp oko ti3 uhvatio odavno a kapiram da ce sama cinjenica da je to najveci turnir u istoriji igrica ikada igde dotu lansirati u nebesa:). Kome god da sam pomenuo da postoji turnir u igrici a nagradni fond je 2.6mil, svi su u fazonu "cega, dinara?":)))

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

sto rejdzujete na koldron tolko, vidite da se i entagle promeni, bude gotivniji. pudge hook je vece govno imo

al tebrox to se n vd ingame ne kapirash nachi ae ovako ovaj ima nesho sto se vidi da svi znaju koi sam car ovaj drugi ne. nachi ja platio evo keve mi, sacu uzmem od keve racun ti pokazem tebro brate sta oni mene da zaebu.

kapiras sad?

cek da dodam

sha oni misle jebote pa nisam ja jedini evo tebro brate ima nas i svi smo mnogo ljuti. naci volvo mamu ti jebem vrati pare kaze keva gde mi kuka? ja joj reko isplatice i sta sad da joj kazem?!kalderon brate sta kao znaci samo item koji je isti kao i svi drugi a nie imortal?!?!!?evo keva se dere kaze ako ne svetli bate to nie to. misim nznm sta ti tu nie jasno? kaze keva letim iz gaebe... jebem evo imao sam sx juce....!nas kaka rba sise 5+ plava ovono.

Edited by kakoo
  • Downvote (-1) 1

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...