Jump to content

DOTA 2 - slobodna diskusija


Pr0toSS

Recommended Posts

Ja sada stvarno ne kontam Hasana, kaitoru i matorog... taman smo zavrsili tu pricu, poceli jednu novu (a to je taj mech hon dota ovo ono) i vi sada opet vracate tu temu ko sta hejtuje... I hejtovo je jedino taj retard dread.. I slazem se sa ovim da ne bi likovi hejtovali igricu koju su igrali 5 godina...

Onda sledece: Ne mora se uopste igrati vs 25cm, tj ni nece se igrati... Igracemo neki mix, skupicemo se mi ljudi sa dote koji su za to da odigraju I KOJU PARTIJU HONA, jer ne zelim da igram sa nekim ko ce da mi posle prve partije hona reci "mene boli glava od ovih magija" (matori). Znaci igracemo mi sa FORUMA, tj hasan, baja, kaitora, ja.. ili ko se vec iscima da se pojavi.

@Belgarath: Moze to sto si predlozio, ali bolje katakomba nego taj ruzni matrix :)

Link to comment
Share on other sites

ja sarmo mislim da si ti kreten od 40 godina koji i dalje radi u igraonici ? i igrom slucaja ulizica svom najboljem prijatelju od 40 godina koji je tu blizu tebe,nadgleda te sta pises :O

Ne, on je "kreten" od 30 godina koji radi kod najboljeg prijatelja, isto "kretena" od 30 godina. I fyi ovaj drugi kreten je pisao, posto me mrzi da relogujem sebe. Zar nisi prepoznao ukus?

Link to comment
Share on other sites

daj u kurac malina ili matori ne postujte sa mog acca!!! :)

Random likovi sa topica su 25cm, tribal i annie.. ali vi izgleda niste znali sa kime se raspravljate :)) (ne mislim kao ono ne znate sa kime imate posla, vec samo kazem :))

a sto barcas najeda govnima likove sa mog acc-a (njegova igraonica, a ja nikad ne radim logout)... i posle ispadne da sam ja netrpeljiv :DDDDDDDD

facepalm

edit: tri igraca u hon taboru

ja, balph, coyote.

ja bih se javio, ali ja ne znam sta je hon... ja sam slow slow slow motion i igram LOL... i nemam problem da mi neko nabija na nos brzinu odvijanja situacije, posto moze da odigra sc malo i da shvati da su ovo potezne igrice za ono zlo :D

ja sarmo mislim da si ti kreten od 40 godina koji i dalje radi u igraonici ? i igrom slucaja ulizica svom najboljem prijatelju od 40 godina koji je tu blizu tebe,nadgleda te sta pises :O

imam 30 godina... nisam napisao post koji te iznervirao, ali evo POTPISUJEM GA... e da... i sa 30 sam premator da citam tvoje idiotarije... imam samo jednog lika na ignore-u... gile23 je dobio novog drugara... ovakva vrsta rasprave nije za forum... ako imas problem sa mnom i mojim poslom dodji na sledeci wcg... necu raditi u obezbedjenju... pozdravlja te 40ogodisnji nolifer ulizica...

Link to comment
Share on other sites

Ne mogu da ne prokomentarisem.@HaAsAn Sta se lozite, koja tuca, koje bre pretnje. Sto merite k***c, ponasate se kao decica. Ako nekoga neko ne podnosi, lepo ignore i cao, a ne ovakvo baljezganje "snagom".

This post is hidden because you have chosen to ignore posts by HaAsAn...

lazes da preti???

ja sam principijelan covek ne bih procitao da mi je za lek... doci ce na lane, ni face gilja mu nece pomoci :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...